KWW Razem dla Elbląga wprowadzi referendum w ważnych sprawach dla Elbląga

Już wiemy, że ogromna większość elblążan zdecydowała się głosować na bezpartyjny  KWW RAZEM dla ELBLĄGA. Bezpartyjny KWW RAZEM dla ELBLĄGA, pragnie w imię „dobra” Elbląga i elblążan przerwać ciągnącą się od trzech dekad, tradycję sprawowania władzy, przez partyjnego prezydenta Elbląga i ciągle skłóconych ze sobą  partyjnych radnych.

KWW RAZEM dla ELBLĄGA po zwycięstwie w  wyborach,  wprowadzi praktykę stosowania referendum, by w ważnych sprawach dla Elbląga decydował Suweren,  czyli  elblążanie w zarządzaniu Miastem.

Wygrana bezpartyjnego KWW RAZEM dla ELBLĄGA, gwarantuje pewną pracę, godne wynagrodzenie i godność życia elblążan!

Wygrana KWW RAZEM dla ELBLĄGA zmieni oblicze Elbląga i życie elblążan na najbliższe lata.

Po przeczytaniu tej dobrej wiadomości, prosimy każdego mieszkańca Elbląga, by przesłał w ciągu 15 minut link z tą informacją SMS, mailem lub każdym możliwym innym dostępnym sobie sposobem do minimum 3 osób, prosząc, by i One uczyniły to w podobny sposób przesyłając do swoich  znajomym.  W ten sposób, w ciągu kilku godzin, cały Elbląg i elblążanie poznają dobre wiadomości szlachetne cele KWW RAZEM dla ELBLĄGA.                    

https://www.facebook.com/edmund.szwed/videos/330982582863510

Im  prędzej wyślesz maile, tym większa będzie Twoja  i Twoich dzieci szansa na wynajem domu z tanim czynszem, pewną pracę, godne wynagrodzenie i godne życia elblążan i dynamiczny rozwój w najbliższych latach naszego Miasta.

Edmund Szwed
KWW Razem dla Elbląga

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register