Łóżko domek dla dzieci – nowoczesne meble do pokoju dziecięcego

Dorosłej osobie oczywiście wystarczy, aby łóżko było wygodne, ale w przypadku dzieci sprawa już nie jest taka prosta. Dlatego też firma Teddyroom wprowadziła na rynek taki produkt, jakim jest łóżko domek dla dziecka. Zasadniczo oferta owej firmy jest w dużej mierze ukierunkowana na meble dla dzieci.

W tejże ofercie można zatem znaleźć:

 • łóżko domek z barierkami ochronnymi,
 • łóżko domek dla dzieci bez barierek ochronnych,
 • łóżko domek z dodatkową szufladą,
 • namioty tipi,
 • huśtawki,
 • skrzynie na zabawki,
 • stoliki dla dzieci,
 • krzesełka dla dzieci,
 • łóżka zwierzaki,
 • łóżka klasyczne oraz wiele innych ciekawych propozycji,

Łóżko domek dla dzieci jest jedną z tych propozycji firmy Teddyroom, która cieszy się bardzo dużym wzięciem. 

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Aranżacja pokoju dziecięcego wymaga dokładnego przemyślenia każdego elementu. W tym względzie łóżeczko domek świetnie podpisuje się zarówno pod styl skandynawski jak i każdy inny styl, w którym urządza się pokój dziecięcy. Łóżko domek przede wszystkim jest meblem bezpiecznym dla dziecka. Owo drewniane łóżko jest wykonane z materiału przyjaznego dla dzieci i dla środowiska. Naturalne drewno pokrywane jest lakierami oraz farbami bezpiecznymi dla dzieci, nie wywołującymi żadnych alergii i uczuleń. Istotnym elementem w kontekście bezpieczeństwa jest także specjalna barierka zabezpieczająca. Wszakże owo drewniane łóżko jest miejscem zabawy, nauki i odpoczynku.

W ferworze zabawy bardzo łatwo można zapomnieć o bezpieczeństwie, a zastosowana barierka na pewno pomaga. Łóżko domek to mebel dziecięcy, który jest również bardzo funkcjonalny. Z jednej strony mamy wspomniane połączenie miejsca zabawy, odpoczynku, snu i nauki, a z drugiej strony bardzo ważnym miejscem jest także szuflada znajdująca się w dolnej części łóżka, do której można włożyć bardzo wiele rzeczy. 

Bardzo ważne wyposażenie

Łóżko domek dla dzieci to mebel piętrowy, który może być wykonywany na specjalne zamówienie danej osoby, danego klienta, ale jednocześnie też można dokonać zakupu łóżka w standardowych wymiarach. Jeśli są to standardowe wymiary, to wówczas czas dostawy będzie skrócony. Niewątpliwie jednak istotnym elementem jest także materac. Ten zapewnia nie tylko wygodę, ale także jest bardzo istotnym elementem dla zdrowia i rozwoju dziecka. Materace są produkowane jako piankowe, kokosowe, jako materace strefowe jak również można dokonać zakupu materaca dwustronnego. Przede wszystkim są one bardzo wytrzymałe, a dowodem na ich bardzo wysoką jakość jest certyfikat OEKO-Tex 100, dzięki czemu można mieć pewność związaną z bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością owego elementu.

Każdy pokój dziecięcy jest idealnym miejscem na to, aby znalazło się tam łóżko w kształcie domku. Nasza propozycja znajduje swoje odzwierciedlenie w coraz większym zainteresowaniu ze strony klientów. Chcąc poznać więcej szczegółów na temat tego łóżeczka jak również na temat innych produktów firmy Teddyroom, dobrze jest odwiedzić stronę internetową Teddyroom.pl. Znajdziesz tam zwizualizowane wszelkie propozycje do urządzenia pokoju dziecięcego. Drewniane łóżeczka to idealne miejsce do zabawy, a co jest bardzo ważne, są to meble, które są lubiane przez same dzieci. Każdy szczegół, jakim odznacza się owo łóżko jest bardzo dokładnie zaplanowany, a tym samym dokładnie spełnia ono wygórowane oczekiwania oraz wymagania, jakie mają współczesne dzieci oraz ich rodzice. Urządzanie pokoju dziecięcego nie jest łatwe, ale z firmą Teddyroom jest łatwiejsze.

1 komentarz

 • Monika Reply

  29 kwietnia 2021 at 16:17

  Takie łóżko jest świetne dla dzieci. Moja Kamilka ma takie z wygodnym materacem z sensillo i różnymi kolorowymi ozdobami. Chętnie w nim śpi i już nie przychodzi do naszej sypialni 🙂

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register