Lubisz jeździć szybko? Możesz stracić prawo jazdy

Zdecydowana akcja elbląskich policjantów przyniosła wyeliminowanie z ruchu drogowego na 3 miesiące trzech kierujących, znacznie przekraczających dozwoloną prędkość. Mundurowi konsekwentnie eliminują z ruchu „piratów drogowych”.

Policjanci z Wydziału RD mierzyli prędkość pojazdów w różnych miejscach Elbląga. Zatrzymano do kontroli m.in. trzech kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę.

Pierwszy to kierujący volkswagenem 38-latek. Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Jelonki. Prędkość powyżej 100 km/h w miejscu ograniczenia do 50 km/h.

Z kolei 18-latek tak rozpędził swoje audi jadąc ul. Fromborską, że również został zatrzymany do kontroli i ukarany za wykroczenie.

Jeszcze inny mężczyzna tym razem 52-letni rozpędził swojego mercedesa do ponad 100 km/h. Było to w miejscowości Kamionek. Tam policjanci zmierzyli mu prędkość w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50 km/h.

– Wszyscy wymienieni stracili na 3 miesiące prawa jazdy oraz zostali ukarani mandatami w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi – mówi kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

1 komentarz

  • mroczek Reply

    30 września 2018 at 19:22

    Jak ktoś jeździ tak szybko, aby aż mu zabrali prawko to sięnie dziwię, że policja się na nich zasadza, trochęrozsądku. Za kierownicą liczy się rozum, szybkość i umiejętność przewidywania, no i yanosik się przydaje

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register