Mały elblążanin walczy z ciężką chorobą. Potrzebna każda złotówka!

Mam na imię Monika i jestem mamą Oliviera. 15-ego lipca 2020 roku moje serce rozpadło się na milion kawałków, świat budowany z naszych uśmiechów radości i trosk runął, postawiono diagnozę-mój synek ma nowotwór złośliwy kości osteosarcoma – pisze mama chłopca z Elbląga.

Wróg zaatakował bardzo podstępnie, nie dając o sobie znać wcześniej… Nie było czasu do namysłu nie było czasu na nic… Szybka diagnoza i leczenie… W naszym przypadku nie ma chemii celowanej, nie wyjedziemy do innego kraju do innej kliniki, my zostajemy tu z naszą choroba i bólem…

Teraz każdego dnia stawiamy mur z łez, strachu i przerażenia w nadziei, że to wszystko uratuje moje dziecko. Przed moim synkiem długie dni spędzone na ciężkiej chemioterapii, która z każdym następnym cyklem odbiera siły do życia. Przed nami operacja i wszczepienie w miejsce wyciętej kości endoprotezy rosnącej. Na tym jednak nie koniec, kolejny etap leczenia składa się z osiemnastu tygodni chemii połączonej z bolesną rehabilitacją, dlatego proszę wszystkich o wsparcie finansowe bez którego w tym świecie nie damy rady.

Zbieramy na oleje, ortezę, rehabilitację, na pokonanie bólu i życia bez niego. Proszę o każdą złotówkę, która jest dla mnie na wagę złota. Olivier codziennie pokazuje swoją siłę i robi wszystko aby pokonać chorobę.

Potrzebujemy całej armii dobrych ludzi, którzy pomogą nam zebrać pieniądze na leczenie Oliviera i razem z nami zawalczyć o jego powrót do domu, rodziny i przyjaciół, na powrót do życia.

Każdy z nas może pomóc Olivierowi z Elbląga wygrać z chorobą. Liczy się każda złotówka. Pomóc można tu:

https://pomagam.pl/dlaoliviera 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register