Martyna Gąsak z Elbląga zwyciężyła „The Voice Kids”!

Decyzją widzów szóstą edycję talent show TVP2 z udziałem dzieci wygrała Martyna Gąsak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. 

Dotarło do mnie, że spełniłam swoje największe marzenie w życiu, a przede wszystkim udało mi się w końcu uwierzyć w siebie. Pomyślałam, że moja ciężka praca i miłość do muzyki zostały zauważone i docenione – wyznała Martyna Gąsak tuż po ogłoszeniu wyników dzisiejszego finału „The Voice Kids”.  


Martyna Gąsak po brawurowo wykonanym utworze „Never Enough” trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. W każdym kolejnym etapie nastolatka była bezkonkurencyjna, a jej wokalne popisy cieszyły się ogromnym uznaniem nie tylko wśród widzów, ale także w internecie. Jej występy z Przesłuchań w Ciemno, Bitew oraz Sing Off oglądało ponad pół milion użytkowników! Finałowy występ, w którym zachwyciła wszystkich własną wersją przeboju „If I Were a Boy” z repertuaru Beyoncé, umocnił jej pozycję i doprowadził na sam szczyt. Tym samym Martyną Gąską wygrała legendarną statuetkę oraz 50 tysięcy złotych. 


Moim największym marzeniem jest wydać pierwszy debiutancki album, płynący prosto z mojego serca i opowiadający o całej mojej muzycznej przygodzie, która tak naprawdę dopiero się zaczyna
 – zdradziła zapytana o dalsze kroki w swojej muzycznej karierze.  

Jest to drugie zwycięstwo uczestnika z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Za pierwszym razem wokalista doprowadził na szczyt Marcina Maciejczaka z trzeciej edycji „The Voice Kids”.  

Kim jest zwyciężczyni zakończonej właśnie edycji programu z udziałem muzycznie uzdolnionych dzieci?  

Martyna Gąsak jest pełną optymizmu 14-latką. Przygodę ze śpiewem rozpoczęła już w przedszkolu, a na scenie zadebiutowała w wieku 6 lat w konkursie ,,Jedzie pociąg z daleka’’ Ryszarda Rynkowskiego, zdobywając tam pierwsze miejsce. Obecnie swoje umiejętności wokalne rozwija w elbląskim studiu wokalnym. Poza śpiewem interesuje się wizażem i w wolnym czasie tworzy kolorowe makijaże.

fot. Fot. Jan Bogacz, TVP.

Na podstawie: Centrum Informacji TVP.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register