Na badanie stanu trzeźwości przyjechał…. bmw, został zatrzymany

29-letni Wojciech K. zakończył swoją jazdę w komisariacie na Białołęce. Mężczyzna na badanie stanu trzeźwości przyjechał bmw. Jednak po badaniu alkomatem okazało się, że jest nietrzeźwy i ma 1 promil alkoholu w organizmie. 29-latek zamiast wrócić do domu, trafił do policyjnej celi. Za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości może grozić kara pozbawienia wolności do lat 2.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, tuż przed 12.00. 29-letni Wojciech K. zgłosił się do komisariatu Policji na Białołęce, celem przebadania się na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie alkomatem wykazało u niego 1 promil alkoholu. Na tym zakończyłaby się wizyta mężczyzny w jednostce Policji, gdyby nie to, że Wojciech K. na badanie stanu trzeźwości przyjechał… bmw. Nietrzeźwy mężczyzna wpadł w ręce Policji dzięki czujności i spostrzegawczości komendanta komisariatu, który zauważył idącego kierowcę bmw i natychmiast o swoich podejrzeniach powiadomił oficera dyżurnego.

29-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Policjanci przedstawili mu już zarzut kierowania pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości. Teraz może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło:policja.waw.pl, foto:pixabay.com

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register