Najlepsi polscy fighterzy MMA na rok 2021

MMA jest dziś dość popularną dyscypliną sportową w Polsce i innych państwach. MMA polega na walce sportowców ze sobą. W trakcie walki uczestnicy korzystają z nieograniczonego zasięgu technik bez żadnych ograniczeń.

Możemy typować VulkanBet zakłady sportowe na MMA w dowolnej chwili. Bukmacher oferuje graczom szeroką paletę zakładów i atrakcyjne nagrody. Zakłady sportowe na MMA w serwisie operatora możemy typować w trybie prematch lub w trybie live.

Aby obstawianie MMA w VulkanBet było udane, zaleca się zapoznanie z podstawowymi zasadami dyscypliny. W zmaganiach MMA biorą udział popularne gwiazdy show-biznesu. Dochodzi też do rywalizacji sportowców. Poniżej sprawdzimy, którzy polscy fighterzy MMA są najlepsi.

Top 5 najlepszych zawodników MMA w Polsce w 2021 roku

Najpierw warto zaznaczyć, że sportowcy walczą ze sobą w różnych kategoriach wagowych. Poniższy ranking najlepszych sportowców MMA został stworzony z uwzględnieniem wszystkich z nich.

  1. Mamed Khalidov. Trudno by było zacząć ten ranking od innej osoby. Mamed jest polskim zawodnikiem MMA, który pochodzi z Czeczenii i odniósł olbrzymi sukces w naszym kraju. W sumie sportowca stoczył ponad 40 walk zawodowych, z których 35 wygrał. Zawodnik może się poszczycić imponującym rezultatem pod kątem ciągłości zwycięstw – Mamed nie znalazł lepszego fightera przez osiem lat pojedynków z wieloma sportowcami. W grudniu 2021 r. będzie walczył z Roberto Soldić na KSW 65.
  2. Aslambek Saidov. To kolejny polski sportowiec pochodzenia czeczeńskiego, który reprezentuje RP od kilkadziesiąt lat. Aslambek wygrał siedem z ostatnich ośmiu pojedynków. Sportowca występuje w wadze półśredniej. W swojej karierze zawodowej stoczył 27 pojedynków, z których 22 wygrał.
  3. Mateusz Gamrot. Zawodnik reprezentuje Polskę w wadze lekkiej. W pojedynku na KSW 46 wygrał z Kleberem Erbstem. Sportowca może się poszczycić oszałamiającym bilansem piętnastu wygranych pojedynków z rzędu. Warto również zaznaczyć, że Mateusz dwukrotnie zostawał mistrzem Europy w MMA w 2012 r. i 2013 r. W lecie 2021 r. wygrał z Amerykaninem Jeremy Dean Stephens na Fight Night UFC.
  4. Marcin Tybura. Zawodnik jest reprezentantem Polski w wadze ciężkiej. Stanem na dziś Marcin stoczył 21 pojedynki, z których 17 wygrał. Sportowca ma na koncie zwycięstwo w turnieju M-1 Grand Prix w 2013 r. Był on również mistrzem wagi ciężkiej na turnieju M-1 Global w 2014 r. i 2015 r.
  5. Jan Błachowicz. Obecnie ten zawodnik należy do jednych z bardziej znanych polskich fighterów MMA. W 2011, 2012, 2013 i 2014 rr. był mistrzem w wadze półciężkiej na turniejach KSW. Jan stoczył 30 walk, z których 23 wygrał. Zawodnik zwyciężył z Nikitą Krylovem na zmaganiach UFC w Moskwie. W poprzedniej walce w marcu 2021 r. zdobył zwycięstwo przez decyzję sędziowską z Adesanyą Israelem.

Reprezentanci Polski w tej dyscyplinie mogą pochwalić się ogromną ilością tytułów. Popularność MMA w RP doprowadziła nie tylko do powstania szkół MMA i nakręcenia filmu, ale również wzbudziła olbrzymie zainteresowanie typerów. Obecnie Fame MMA zakłady są dostępne na stronach wielu wiarygodnych bukmacherów.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie MMA

Dyscyplina ta jest w naszym państwie dość rozwinięta. Zawieranie stawek na MMA nie wymaga od typerów dodatkowych umiejętności czy specjalnej wiedzy. Wystarczy wybrać renomowanego operatora i założyć profil osobisty na jego stronie. Fame MMA bukmacher często oferuje graczom specjalne bonusy za typowanie tej dyscypliny. Zanim zaczniemy obstawianie, należy uaktywnić ewentualne nagrody, aby zdobyć większe szanse na zgarnięcie wygranej.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register