Najlepsze półkolonie wakacyjne w Elblągu. Zapisz dziecko do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk

Półkolonie wakacyjne w Elblągu w Przedszkolu Mały Europejczyk

Jeżeli poszukujecie dla swoich dzieci półkolonii wakacyjnych w Elblągu, które będą dla nich czasem niezwykłych przygód, wspaniałych zabaw, świetnej opieki i bezpieczeństwa – koniecznie już dziś zapiszcie je na półkolonie wakacyjne w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Małego Europejczyka w Elblągu. To nie będzie stracony czas dla Waszych dzieci!

Takie półkolonie wakacyjne tylko w Niepublicznym Przedszkolu, Żłobku i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu. Klimaty hawajskie, plażowanie, baseny, grill, zabawa do późnego wieczora oraz nocka w przedszkolu. Nie pozwól aby Twoje dziecko spędzało wakacje przed telewizorem czy komputerem!
 

Jedyne takie półkolonie wakacyjne w Elblągu

Pomału zbliża się ten czas, kiedy nadchodzą wakacje, a wraz z nimi długo wyczekiwany urlop. Jednak warto również pomyśleć już teraz o tym, że wspólnie spędzony z dziećmi wakacyjny czas się skończy, My będziemy musieli wrócić do pracy. Dzieci zostaną w domach pod opieką członków rodziny. Jednak wcale nie muszą nudzić się w domach – możecie zapewnić im nadal wspaniałe wakacje – zapisując swoje pociechy na półkolonie wakacyjne Niepublicznym Przedszkolu, Żłobku i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu.

Kiedy większość przedszkoli jest zamkniętych w wakacje, a elbląskie szkoły nie organizują półkolonii, Mały Europejczyk w Elblągu zaprasza dzieci do letniego wypoczynku i wspaniałej zabawy na organizowanych półkoloniach. Tu nie ma miejsca na nudę! Odpoczywamy i bawimy się cały czas!

Przestronny, kolorowy, baśniowy i najnowocześniejszy budynek żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu. Olbrzymie, pełne kolorów i doskonale wyposażone sale. Rozległy plac zabaw, z górkami, boiskami, miejscami zabaw i basenami. Do tego organizowane wycieczki, wyjścia, zabawy, zajęcia, nocowanie pod namiotami, piana party, baseny, kurtyny wodne – dzieci po prostu spędzają tu czas niczym w baśniowej Akademii Pana Kleksa i nie mogą doczekać się już kolejnego dnia.
 

Wakacje i półkolonie w Elblągu

W takim otoczeniu Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu organizuje wakacyjne półkolonie w Elblągu dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat (czyli dzieci przedszkolnych i z klas 1,2,3 szkoły podstawowej).

Można wybrać dla dziecka dowolny okres w ciągu wakacji. Taki jak Państwu najbardziej pasuje.
 

Na półkoloniach wakacyjnych w Małym Europejczyku dzieci mają tu zapewnione:

  • pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek).
  • profesjonalną opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.00.
  • liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry.
  • wspaniałe atrakcje w salach zabaw.
  • baseny, kurtyny wodne, jazcuzzi, piana party, zabawy w błocie.
  • aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku.
  • * w piątki „Pidżama Party” – dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.

*Pidżama Party odbywa się przy odpowiedniej ilości chętnych dzieci.

Gwarantujemy, że każde dziecko w tym wielu znajdzie tu wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy.

Oferta wakacyjna Niepublicznego Artystyczno-Językowego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas od godz. 6.30 aż do godz. 17:30. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dzieci świetnie się bawią i przy okazji uczą.

Wakacyjne półkolonie w Małym Europejczyku to nie tylko fantastyczne miejsce dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla rodziców, którzy po urlopie muszą już wrócić do pracy a dzieci nie mają zapewnionej odpowiedniej opieki.


Kończy się już urlop? Zapisz dziecko na fantastyczne półkolonie wakacyjne do Małego Europejczyka w Elblągu

Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają, ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie, profesjonalną opiekę i świetną zabawę.

Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. To zaś oznacza, że rodzice dzieci mogą spokojnie wrócić do pracy po urlopie lub zapewnić profesjonalną opiekę swoim dzieciom w wakacje jeszcze przed urlopem. Rodzice nie muszą martwić się, co ich pociechy robią w tym czasie w domu czy na zewnątrz – mają zapewnioną opiekę i wyżywienie, a po pracy można je odebrać z Małego Europejczyka.

Półkolonie wakacyjne Małego Europejczyka w Elblągu – czas beztroskich zabaw

Dzieciaki bawią się na wielkiej plaży, którą zorganizowano na terenie olbrzymiego placu zabaw. W upalne dni są rozstawiane baseny, jacuzzi, kurtyny wodne. Dzieci bawią się też w klimatach hawajskich – podawane im są pyszne kolorowe napoje, owocowe dania. Również nie zabraknie grilla i szaleństw na olbrzymim, doskonale wyposażonym placu zabaw.

Organizujemy także w weekendy (piątek-sobota) nocki w przedszkolu – to wspaniała impreza dla dzieci w wieku przedszkolnym i z pierwszych klas szkoły podstawowej, gdzie dzieciaczki już od piątku do soboty przebywają na terenie tego elbląskiego przedszkola, a rodzice mają wolny, piątkowy wieczór.

Na półkolonie wakacyjne w Elblągu można zapisać małe dzieci

To jedyna tego typu placówka edukacyjna w Elblągu, gdzie na półkolonie wakacyjne mogą zostać zapisane nawet dzieci w wieku żłobkowym – tak małych dzieci praktycznie nigdzie indziej nie umieścimy na wakacyjnych półkoloniach.

To zasługa tego, że przy Małym Europejczyku w Elblągu działa również najlepszy w mieście niepubliczny żłobek.

Dzieci nie przebywają cały dzień w salach budynku. Bawią się na dworze, na wspaniale urządzonym i olbrzymim placu zabaw. Jeśli doskwierają nam upały, dzieci mają zapewniony odpoczynek w basenach oraz ochłodę kurtyn wodnych, które są rozstawione na placu zabaw. Często również są organizowane wyprawy do lasu i na pobliską łąkę – to zajęcia rekreacyjne połączone z nauką przyrody.

Jeśli żłobkowe dzieci jeszcze nie chodzą samodzielnie, nauczycielki wykorzystują specjalne, sześcioosobowe wózki, którymi z dziećmi wyruszają na dalsze spacery. Mają zapewnione komfort, wygodą, napoje, posiłki podczas takiej wycieczki.

Półkolonie wakacyjne w Elblągu – wszystko dla dzieci

Dzieci, które uczęszczają na półkolonie wakacyjne w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, mają zapewnioną całodzienną, profesjonalną opiekę, pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy „domowy” obiad, podwieczorek), wiele wspaniałych atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez naszą kuchnię, na bazie świeżych i zdrowych produktów spożywczych.

Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas – sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.
 

Zastanawiasz się nad przedszkolem lub zerówką dla dziecka? Wypróbuj w wakacje Małego Europejczyka

Chciałbyś, aby Twoje dziecko zostało doskonale przygotowane do edukacji szkolnej? Zapisz je na próbę, na wakacyjne półkolonie w Małym Europejczyku w Elblągu i zobacz jak będzie się tu świetnie bawiło i uczyło. Właśnie w Małym Europejczyku może uczęszczać do przedszkola, a następnie do klasy zerowej. Oprócz normy programowej mamy również zajęcia językowe (j. angielskie, hiszpański), zajęcia artystyczno-plastyczne, judo, jogę, naukę tańca, występy teatralne, szachy, zajęcia sensoryczne oraz wiele ciekawych dla dzieci edukacyjnych atrakcji.

Półkolonie wakacyjne w „Małym Europejczyku” to doskonała okazja sprawdzenia czy dziecku, które ma pójść do przedszkola lub zerówki spodoba się w najnowocześniejszej placówce edukacyjnej w Elblągu.

Takich atrakcji, jakie tu przygotowano dla dzieci, ciężko szukać w innych tego typu placówkach oświatowych, które organizują półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu.

Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

Odwiedź nas też na facebooku:

https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

Adres:

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33/1, 82-300 Elbląg

Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register