Niebezpiecznie na elbląskich ulicach. Korki, wypadki, zadymienie – są ranni

Elbląskie ulice przeżywają dziś wielkie oblężenie. Korki są gigantyczne. Kierowcom puszczają nerwy. Dochodzi do wymuszeń oraz wypadków drogowych. Problemy były również w Centrum Handlowy, Ogrody.

Najpierw doszło do zadymienia w sklepie Carrefour znajdującym się w Centrum Handlowym Ogrody. Było to na tyle poważne zdarzenie, że na miejsce wezwano strażaków i policję. Ewakuowano osoby przebywające w obiekcie.

Ze względu na prowadzone działania ratownicze wokół centrum handlowego tworzyły się korki. Policjanci apelowali do kierowców o omijanie tego rejonu miasta.

Do wypadków dochodziło również na terenie naszego miasta. Po godz. 12.00 autobus linii nr 17 zderzył się z samochodem osobowy na ul. Ogólnej. Jedna osoba, pasażerka osobowego nissana trafiła do szpitala. Z ustaleń policji wynika, że sprawca wypadku był kierowca nissana, który na skrzyżowanie wjechał przy czerwonym świetle.

Kilkanaście minut później doszło do kolejnego wypadku. Tym razem na ul. Mazurskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwójka pasażerów trafiła do szpitala.

Obecnie elbląskie ulice przeżywają prawdziwe oblężenie. W wielu miejscach powstają spore korki. Kierowcy, zniecierpliwieni sytuacją na ulicach, często próbują łamać przepisy ruchu drogowego by jechać szybciej.

Wygląda na to, że podobnie w Elblągu może być również w sobotę – to ostatni dzień przed Wigilią. Apelujemy o ostrożną i spokojną jazdę.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register