Od rejestracji konta po pierwszy kupon – poradnik gry u bukmachera STS

Badasz rozmaite opcje związane z tym aspektem? Wiele osób decyduje się na założenie konta w legalnej firmie bukmacherskiej STS. Masz zamiar niedługo wykonać podobne kroki? Przeczytaj zatem nasz artykuł dotyczący rejestracji w tym podmiocie hazardowym. Czy jest tutaj coś trudnego? Jakie sporty można obstawiać w STS? Jak zaś (od strony stricte technicznej) wygląda typowanie w tej firmie bukmacherskiej?

Rejestracja: wszystko, co trzeba wiedzieć na ten temat

Przede wszystkim jest ona możliwa tylko w przypadku osób, które na dany dzień są minimum pełnoletnie. Jeśli zatem jeszcze nie masz co najmniej 18 lat, to trzeba poczekać. Niestety, wiele osób jest niecierpliwych. Warto zaznaczyć, że są ludzie, którzy np. zawyżają swój wiek. Musisz jednak wiedzieć, że takie praktyki są potem wykrywane. Trzeba liczyć się z tym, że Twoje kłamstwa wyjdą na jaw, a konto zostanie zablokowane itd. Tak samo sytuacja ma miejsce, jeśli ktoś chce zarejestrować się na zupełnie nieprawdziwe dane itp. STS to legalna firma bukmacherska. Jest ona uczciwa. Tego samego wymaga jednak od Klientów.

Jeśli będziesz postępował uczciwie, to nie masz się czego obawiać. Aby rozpocząć proces zakładania konta, należy wejść na https://www.sts.pl/pl/registration/. Potem trzeba wpisać m.in. imię, nazwisko, wiek, czy adres zamieszkania. Pamiętaj o tym, by nie zapomnieć o odpowiednim kodzie promocyjnym. Zakładanie konta nie trwa zbyt wiele czasu. Możesz je wykonać w ciągu maksymalnie kilkunastu minut.

Co można obstawiać w firmie hazardowej STS?

Jeśli założysz konto, a potem wpłacisz depozyt, to będziesz mógł już bez żadnego problemu typować rozmaite zakłady. A wyboru nie brakuje. Jeden podział odnosi się np. do zakładów krótkoterminowych oraz długoterminowych. Dzięki temu możesz grać przeróżne opcje. W ofercie STS nie brakuje także wydarzeń prematch oraz live. Warianty z tej drugiej kategorii są oczywiście do typowania w czasie rzeczywistym. Nie wiesz STS jak grać w sposób odpowiednio efektywny? Na pewno należy dokładnie sprawdzać informacje i typować tylko wtedy, kiedy masz pewność, że dane wydarzenie istotnie może wejść. Granie w trybie live jest zaś o tyle specyficzne, że decyzje muszą być podejmowane bardzo szybko. Po to, by np. dobry kurs nie uległ zmianie lub w ogóle nie został wycofany z oferty. Warto zaznaczyć, że Klienci mogą zdecydować się na wiele opcji, jeśli chodzi o dyscypliny. Wszak do typowania są m.in. sporty najbardziej popularne oraz te o wiele bardziej niszowe.

Jak zagrać premierowy kupon w STS?

Musisz na sam początek wybrać odpowiedni typ (albo typy, chociaż rekomenduje się granie singli). Dokładnie sprawdź dane wydarzenie. Po to, by mieć pewność, że konkretny zakład istotnie może okazać się trafiony. Co dzieje się w dalszej kolejności? Trzeba kliknąć w konkretny typ. To bowiem spowoduje, że zostanie on dodany do kuponu. Potem trzeba jeszcze wpisać stawkę, a na samiutkim końcu potwierdzić chęć zawarcia kuponu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register