Park dla psów. Właściciele zwierząt wskazują na liczne problemy

Kontrowersyjna inwestycja w Parku Dolinka – Park dla psów budzi nadal wiele kontrowersji. O ile ucichły już głosy przeciwników tego miejsca, to problemy zaczynają zgłaszać właściciele psów, którzy korzystają z parku.

Brak odpowiedniego oświetlenia, pełne kosze na śmieci, psujące się urządzenia dla psów, brud, stojąca woda na terenie parku – to tylko niektóre problemy, jakie wskazała nam nasza Czytelniczka.

– Temat ma wielu zwolenników, jak i przeciwników. Wiele rodzin i „psiarzy” każdego dnia korzysta z tego miejsca umilając sobie, jak i swoim pupilom popołudnia, korzysta z miejsca do wybiegu. Skoro jest i mamy go, to trzeba korzystać… więc dlaczego nikt o to nie dba? I to jest pytanie – pisze elblążanka. – Każdy właściciel psa odchody i śmieci dookoła siebie sprząta, a dlaczego Zieleń Miejska po za wywozem śmieci nic z tym miejscem nie robi?

Nasza Czytelniczka wskazuje na rozpadające się urządzenia na wybiegu dla psów, stojącą wodę po opadach deszczu, słabe oświetlenie parku po zmroku.

– Wielu ludzi pracuje i z psami może wyjść na dłużej późnym popołudniem lub wieczorem. Z powodu braku odpowiedniej ilości działających latarni nie jest w tym parku bezpiecznie – dodaje nasza Czytelniczka.

Więcej o problemach z parkiem dla psów w Parku Dolinka pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/park-dla-psow-tonie-w-wodzie-zielen-miejska-przyznaje-ze-cos-jest-nie-tak/

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com . Każdemu gwarantujemy anonimowość!

fot. nadesłane.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register