Policja szuka 13 l-letniej Aleksandry

Policjanci z Ochoty prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginioną małoletnią Aleksandrą Lubaszką, która w dniu 15 czerwca 2016 roku wyszła z miejsca zamieszkania w warszawskich Włochach i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ktokolwiek zna jej miejsce pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III lub najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa III poszukują 13- letniej Aleksandry Lubaszki.

Rysopis zaginionej: wzrost: 176-180 cm., waga 95 kg., twarz okrągła, cera śniada, oczy szare, nos mały, włosy brązowe, proste do ramion.

Ubiór zaginionej : jasny t-shirt (luźny), szaro-czarna bluza z kapturem z napisem PUMA, czarne dopasowane jeansy z przetarciami na wysokości bioder i ud.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu Aleksandry proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału ds. Nieletnich i Patologii tel. (22) 603-66-87, Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. (22) 603-93-50, najbliższą jednostką Policji, całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Na zdjęciu prezentujemy wizerunek 13-latki.

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register