Policjanci zatrzymywali mieszkańców Elbląga i…wręczali im ulotki

Siadając za kierownicą powinniśmy być trzeźwi! To prawda oczywista, jednak niestety nie zawsze przestrzegana. Nieustannie warto więc przypominać, że alkohol i prowadzenie pojazdów mechanicznych, to bardzo niebezpieczne połączenie.

Dziś rano na ul. Nowowiejskiej, trzeci rok z rzędu, prowadzono działania profilaktyczne i prewencyjne ukierunkowane na przeciwdziałanie nietrzeźwości kierowców. Była to kolejna już wspólna akcja Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Elblągu, Komendy Miejskiej Policji w Elblągu i Straży Miejskiej polegająca na przeprowadzeniu akcji informacyjnej połączonej z badaniem trzeźwości kierowców.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu badali kierowców przy wykorzystaniu urządzeń wykrywających alkohol w wydychanym powietrzu, a członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, wspólnie z Michałem Missanem wiceprezydentem Elbląga, wręczali natomiast badanym kierowcom ulotki i gadżety (piłeczki antystresowe i zapachy do aut).

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register