Pomóż ustalić, kto ukradł portfel naszego Czytelnika. Zobacz film z monitoringu

Jeden z mieszkańców Elbląga pozostawił portfel na stoliku jednej z elbląskich restauracji. Kiedy zorientował się, że nie ma go przy sobie wrócił do lokalu. Niestety zguby już nie było. Jednak z pomocą przyszedł monitoring.

Nasz Czytelnik apeluje więc do „znalazcy” portfela, aby oddał zgubę. Jeśli nie, to wówczas zgłosi sprawę na policję wraz z filmem z monitoringu.

– 3 czerwca około godz. 14:40 zostawiłem bez opieki portfel na stoliku w restauracji Kalinka przy ul Jaszczurczego w Elblągu. Udało mi się zdobyć film z monitoringu pobliskiego sklepu, który pokazuje osobę, która zabrała ten portfel. Były tam ważne dla mnie dokumenty i troszkę gotówki. Chciałbym zamieścić ten film, żeby ustalić tożsamość sprawcy, a może sam fakt obejrzenia tego filmu przez złodzieja skłoni go do oddania portfela? Sprawy nie zgłaszałem jeszcze na policję. Jeśli odzyskam połowę gotówki i komplet dokumentów sprawy zgłaszać nie będę – pisze nasz Czytelnik.

Elblążanin prosi wszystkie osoby, które rozpoznają złodzieja o kontakt z nim poprzez adres mailowy: blazejelblag@tlen.pl.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register