Poznajesz go?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Nieznany dotąd mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu sklepu ukradł dwie golarki elektryczne o wartości ponad 600 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa jak i moment przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

 Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów agd. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę obsługi ukradł dwie markowe golarki elektryczne po czym wyszedł ze sklepu.

Kamery monitoringu zarejestrowały zarówno wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa jak i moment kradzieży. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 16, 518 463 585 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

 

 

źródło; policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register