Przychodzi premier do Wójcika. Szef rządu podejmowany w elbląskiej fabryce mebli

Wizyta premiera rządu Mateusza Morawieckiego w elbląskiej fabryce Mebli Wójcik. Odbyła się przy okazji wizyty prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Morawieckiego na Warmii i Mazurach. Najpierw obaj politycy PiS pojawili się na terenie przekopu przez Mierzeję Wiślaną, gdzie podkreślili wagę tej inwestycji dla kraju. Następnie premier Morawiecki pojawił się w Elblągu.

Nie była to jednak wizyta, gdzie każdy mieszkaniec naszego miasta mógł premierowi zadać pytania, pogratulować czy skrytykować. Takich spotkań politycy już raczej unikają. Teraz najważniejszy jest odpowiedni przekaz do mediów, w tym tych społecznościowych, oraz ładne zdjęcia na które mogą załapać się również lokalni politycy, z reguły “odkurzający się” na czas wyborów.

Mateusz Morawiecki w elbląskiej fabryce Mebli Wójcik podkreślił, że: “Polska jest potęgą meblarską i my to nasze oczko w głowie, ten sektor gospodarki będziemy na pewno wspierać bardzo mocno”. 

Premier pogratulował też właścicielom firmie Meble Wójcik, że nie tylko nie zwalniali pracowników w czasie epidemii, ale też zastanawiają się nad zatrudnieniem nowych i kształceniem ich.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register