Remont drogi się opóźnił. Starostwo przeprasza i tłumaczy

Droga do Wiktorowa będzie naprawiana a opóźnienia wynikają z…awarii sprzętu – tak odpowiada Starostwo Powiatowe w Elbląg, jednocześnie przepraszając mieszkańców za wszystkie niedogodności.

Jak już wcześniej informowaliśmy, Czytelniczka napisała do nas w tej sprawie, ponieważ jak wskazuje, samorządowcy powiatowi ignorują kolejne prośby o remont drogi pomiędzy Wiktorowem a Jegłownikiem. Stan tej trasy jest po prostu fatalny.

 – Witam, mam taki oto problem, że droga pomiędzy Wiktorowem a Jegłownikiem koło Elbląga jest tragiczna, powiat nic z tym nie robi. Dwa tygodnie temu dzwoniłam do Dyrektora Zarządu Dróg i obiecywał, że droga zacznie być robiona w przyszłym tygodniu. Oczywiście na obietnicach się tylko skończyło. Nie wiemy już co robić, tam już nawet rowerem ciężko jechać, a co dopiero samochodem. Dziura na dziurze… więc pomyśleliśmy, że może Państwo swoją interwencją nam pomogą – pisze kobieta.

O tym więcej pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/droga-przez-meke-mieszkancy-juz-nie-wierza-w-zapewnienia-zarzadu-drog/

W tej sprawie interweniowaliśmy w Starostwie Powiatowym w Elblągu. Po tygodniu od przesłanych pytań w końcu otrzymaliśmy informację.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Elblągu niedotrzymanie terminu cząstkowego remontu nastąpiło w skutek awarii sprzętu, która uniemożliwiła wykonanie prac w terminie. Prace na tej srodze powinny zacząć się 16 października br.

 

 

1 komentarz

  • Dawny mieszkaniec Reply

    18 października 2018 at 13:17

    Stara wymowka.. Kupuja prototypy zapycha sie i jest taki efekt. Zamiast dac ludzi do lopaty jak co roku bylo widac i dokladniej zrobia lopatami jak tym a’la remonterem. to minimalnych oszczednosci w tym kierunku szukaja.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register