Rusza nabór do programu akceleracyjnego Startup Hub Warsaw

23 maja, w poniedziałek o godz. 17.00 do Centrum Przedsiębiorczości Smolna zaprasza na spotkanie z inwestorami i praktykami innowacji. Własnie trwa nabór do programu akceleracyjnego, wspierającego rozwój młodych firm i projektów technologicznych Startup Hub Warsaw.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna wraz z Fundacją Startup Hub Poland zapraszają mieszkańców miasta i przyjezdnych, w tym studentów, doktorantów, startupowców i przedsiębiorców branży technologicznych do udziału w spotkaniu w dniu 23 maja, w godz. 17.00-19.00, do Centrum Przedsiębrczości na ul. Smolna 4. W jego trakcie dowiedzą się, co dokładnie dają programy akceleracyjne, jakiego rodzaju cele pozwalają osiągnąć, ile trwają i czego można się nauczyć.

Uczestnicy spotkania będą mogli zapytać startupowców, inwestorów i liderów innowacyjnej społeczności, czy akcelerator to dobry pomysł na wsparcie ich biznesów. W spotkaniu przewidziane są trzy panele: startupowy, w którym udział wezmą szybko rozwijające się projekty: HoloSurgical, LiveCall i Migam. Drugi panel, w którym udział wezmą przedstawiciele dużych innowacyjnych graczy z Adamed’u oraz Orange, oraz trzeci złożony z trzech nestorek inwestycji giełdowych, venture capital i seed: Lidia Adamska, Anna Hejka i Olga Kozierowska. Na zwycięzcę czeka 30.000 złotych i nie tylko. Partnerzy Startup Hub Warsaw przygotowali pulę nagród.

#OpenSmolna to nowy cykl wykładów dla przedsiębiorczych mieszkańców Warszawy organizowany przez miejskie Centrum Przedsiębiorczości Smolna, którego celem jest rozwój kompetencji i umiejętności w skutecznym prowadzeniu firm. Spotkania i wykłady #OpenSmolna prowadzone będą przez wybitnych ekspertów i czołowych przedstawicieli środowiska m.in. e-marketingu czy finansowego.

Więcej informacji o poniedziałkowym wydarzeniu oraz rejestracja: http://opensmolna.evenea.pl

Rejestracja do programu akceleracyjnego Startup Hub Warsaw: http://firma.um.warszawa.pl/projekty/startup-hub-warsaw-miejski-program-akceleracyjny/

źródło: um.warszawa.pl. foto: pixabay.com

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register