Skradli 60.000 złotych w obcej walucie – znasz te osoby?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno – rozpoznawczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym z lokali gastronomicznych. Łupem złodziei padła saszetka z gotówką pozostawiona przez chwilę bez opieki przez klientów restauracji. Kamery zarejestrowały moment kradzieży jak i wizerunek osób podejrzewanych o to przestępstwo.

Do zdarzenia doszło w nocy z 22/23 kwietnia tego roku w jednym z lokali gastronomicznych w centrum miasta. Chwilę nieuwagi właściciela saszetki, który wraz z kolegami wyszedł na moment z restauracji wykorzystała stojąca nieopodal stolika para .

Na nagraniu widać jak kobieta wskazuje swojemu partnerowi leżącą na krześle saszetkę. Mężczyzna bez namysłu siada obok, zabiera saszetkę, wkłada ją pod kurtkę, po czym oboje w pośpiechu wychodzą z lokalu.

Każdy, kto na publikowanym nagraniu rozpoznaje te osoby lub ma informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 i pod numerem telefonu 22/ 60 391 83 lub 664 533 652.

posz1posz2

źródło tekst i foto: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register