Śmiertelnie pobił swoją partnerkę. Grozi mu 12 lat więzienia

52-letni mężczyzna usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym swojej 47-letniej konkubiny. Został zatrzymany przez policjantów w swoim domu, gdzie doszło do tragedii. Policjanci i prokurator wnioskują o tymczasowy areszt wobec mieszkańca gminy Ostróda. Teraz podejrzanemu za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

23 maja br. przed godziną 9.00 dyspozytor Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazał informację oficerowi dyżurnemu ostródzkiej policji o śmierci 47-latki. W trakcie czynności na miejscu lekarz miał wątpliwość czy zgon kobiety nastąpił z przyczyn naturalnych.

Do domu 52-latka, w którym znajdowało się ciało kobiety pojechali policjanci wraz z prokuratorem. W trakcie oględzin miejsca zdarzenia ustalono, że kobieta posiada obrażenia głowy. Ponadto w mieszkaniu były ślady krwi. Wstępne oględziny wskazywały, że ze śmiercią może mieć związek inna osoba.

Policjanci zatrzymali 52-letniego konkubenta kobiety. Został on osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna przesłuchany został następnego dnia po wytrzeźwieniu. Wtedy też usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym.

Policjanci i prokurator wnioskują o tymczasowy areszt wobec mieszkańca gminy Ostróda. Teraz podejrzanemu za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone. Zostanie przeprowadzona sekcja, która określi bezpośrednią przyczyną śmierci.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register