Straszne! Mężczyznę przygniotła naczepa ciężarówki – zginął na miejscu!

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku do którego doszło na drodze szutrowej. 50-letni kierowca ciężarowego mana został przygnieciony przez skrzynię ładunkową. Niestety na skutek poniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł na miejscu.

Wczoraj (23.08.2017 r) po godzinie 19:00 na drodze szutrowej w pobliżu ul. Bartąskiej w Olsztynie doszło do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy. Służby ratunkowe zaalarmowała kobieta, która przechodząc obok samochodu ciężarowego zauważyła uwięzionego mężczyznę między skrzynią ładunkową, a kołem pojazdu.

Strażacy przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu wydostali spod pojazdu 50-latka. Niestety na skutek obrażeń powstałych w wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli do badań samochód, aby dokładnie zbadać jego stan techniczny. Nie wykluczone, że powodem nieszczęśliwego wypadku mogło być nieprzestrzeganie przepisów bhp pracy. O zaistniałym zdarzeniu została również powiadomiona Państwowa Inspekcja Pracy.

Policjanci apelują o przestrzeganie podstawowych zasad bhp w pracy. Zanim wyjedziemy w trasę powinniśmy dokładnie sprawdzić stan techniczny naszego pojazdu, a w razie stwierdzenia nieprawidłowości nie powinniśmy przystępować do pracy. O usterkach należy powiadomić przełożonego w celu szybkiej ich likwidacji. Usuwanie usterek pojazdu samochodowego powstałych podczas jazdy powinno odbywać się z zachowaniem wymogów bhp i ppoż.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register