Szukasz pracy…? Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zaprasza

Jeśli jesteś osobą do 25 roku życia i nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy przyjdź do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ulicy Junaków 5.

Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert stałych   i krótkoterminowych, pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych. Obecnie poszukuje osób na następujące stanowiska: pracownik magazynowy, kelner, konsultant branży kosmetycznej, pracownik hali, kolporter ulotek reklamowych, kucharz, pomoc kuchenna, pracownik restauracji, audytor inwentaryzacji, doradca klienta.

A może zechcesz skorzystać z rynku pracy w Europie?

Dysponujemy również ofertami pracy międzynarodowej w ramach sieci EURES. Dla osób zainteresowanych pracą za granicami Polski udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, a także przedstawimy oferty pozyskane przez Biuro.

Istotną rolę w poszukiwaniu odpowiedniego zatrudnienia spełnia również możliwość udziału w giełdach pracy. Obecnie Młodzieżowe Biuro Pracy organizuje takie spotkanie z liderem branży kosmetycznej u dniu 30.05.2018 r. o godzinie 12:00 przy ul. Junaków 5, podczas którego będzie można skorzystać z bezpłatnych porad wizażysty. Spotkania te nie są zobowiązujące, ale uczestnictwo w nich może stworzyć szansę na znalezienie czasem niespodziewanie fajnej, interesującej pracy.

Wychodząc naprzeciw młodzieży tworzymy punkty informacyjno- konsultacyjne poza siedzibą naszego Centrum, o czym informujemy na stronie naszego Facebooka  https://www.facebook.com/M%C5%82odzie%C5%BCowe-Biuro-Pracy-OHP-Elbl%C4%85g-338863473275161/?modal=admin_todo_tour. Tam znajdziecie również informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, o inicjatywach, jakie organizuje Młodzieżowe Biuro Pracy, a także informacje o  aktualnych ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia, także w podległych jednostkach. Zapraszamy również na stronę www.dokariery.pl lub www.ecam.ohp.pl lub na infolinię 19524, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji.

Ponadto zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomogą osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy. W tym celu prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania oraz warsztaty. Aby z nich skorzystać zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mail ceipmelblag@ohp.pl. , a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin.

W ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP prowadzi jednostki podległe, takie jak Młodzieżowe Centra Kariery  i Ośrodki Szkolenia Zawodowego w Braniewie, Kurzętniku, Bartoszycach, Iławie, Działdowie, Pasłęku i Lidzbarku Warmińskim. W jednostkach tych organizowane są bezpłatne kursy i szkolenia dla pełnoletnich osób bezrobotnych i nie uczących się. Kursy i szkolenia dostosowane są do obecnego zapotrzebowania na lokalnym rynku pracy.

Zapraszamy do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 -15.30 lub do jednostki najbliżej twojego miejsca zamieszkania.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register