Ten samochód nie powinien się pojawić na ulicach

Policyjny patrol Grupy SPEED zatrzymał do kontroli 45-latka, który kierował samochodem który… nie figurował w bazie danych. Co więcej, do auta przyczepiona była tablica rejestracyjna od innego samochodu.

Zatrzymany do kontroli 45-latek kierował pojazdem, który nie był dopuszczony do ruchu, nie miał ważnego ubezpieczenia a sam kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania. Dodatkowo badanie alkotestem wykazało u niego 0,22 promila czyli popełnił wykroczenie. Co ważne, mężczyzna dalej już nie pojechał a teraz za swoje przewinienia odpowie przed sądem.

Na 3 miesiące prawo jazdy straciła natomiast 41-letnia kobieta, która kierowała seatem i jechała przez Marwicę. Kobieta rozpędziła swoje auto do 106 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie jedynie do 50 km/h. Policjanci ukarali ją także mandatem w wysokości 500 złotych. Chwilę wcześniej zatrzymano kierującego vw sharanem, który jechał w tym miejscu 107 km/h.

Przy al. Grunwaldzkiej rano, bo o godzinie 6.50 policyjny patrol zatrzymał 55-latka. Badanie alkotestem wykazało 0,24 promila. Mężczyzna odpowie za popełnione wykroczenie. W tym przypadku musi się liczyć z zakazem prowadzenia pojazdów.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register