To szok! Sześć aut jadących “pod prąd” na siódemce!

Czujność na drodze trzeba zachowywać zawsze. Pokazuje to kolejne nagranie, które otrzymali reporterzy TVN24. Na drodze ekspresowej S7 w okolicach Ostródy aż sześć pojazdów jechało pod prąd. – Pomyślałem, że pierwsza ciężarówka źle pojechała, a reszta ruszyła za nią w ciemno – powiedział świadek, który nagrał niebezpieczne zdarzenie.

Jak relacjonował Reporter 24, jechał drogą S7 w piątek, około godz. 15. W pewnym momencie chciał wyprzedzić jadące przed nim auto, gdy nagle na prawym pasie zobaczył ciężarówkę pomocy drogowej. Pojazd jechał prosto na niego – pod prąd.

Materiał filmowy i zdjęcia można zobaczyć tu:

http://kontakt24.tvn24.pl/pomyslalem-ze-pierwsza-ciezarowka-zle-pojechala-a-reszta-za-nia-pod-prad-na-drodze-ekspresowej,238603.html

Autor nagrania na szczęście został na prawym pasie. Na szczęście, ponieważ kilka sekund później, również pod prąd, jechały kolejno: samochód ciężarowy, samochód osobowy, pojazd pomocy drogowej i jeszcze dwa auta.

– Pomyślałem, że pierwsza ciężarówka źle pojechała, a reszta ruszyła za nią w ciemno – ocenił Reporter 24. – Niektórzy kierowcy nie patrzą na znaki tylko jadą za innymi. Jakieś trzy godziny wcześniej jechałem tym odcinkiem w przeciwnym kierunku i dla mnie wszystko było oznaczone czytelnie – podkreślił internauta.

KGP będzie analizować nagranie

O komentarz poprosiliśmy policję. Oficer prasowy Komendy Powiatowej w Ostródzie, asp. sztab. Janusz Karczewski poinformował, że sprawa została przekazana Komendzie Głównej Policji. – Ich specjaliści będą analizować nagranie – zaznaczył.

źródło: TVN24.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register