Trwa rekrutacja do najlepszego przedszkola i klasy zerowej w Elblągu

Trwa rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu. Daj swojemu dziecku wszystko to co najlepsze! Rozwiń Jego pasje i przygotuj je doskonale do edukacji szkolnej! Zapewnisz mu przy okazji najlepszą przygodę dzieciństwa.

Daj swojemu dziecku wszystko co najlepsze! Zapisz je już teraz do Przedszkola Mały Europejczyk!
 

Żłobek, Przedszkole i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu położone jest w cudownym miejscu – przy ul. Dąbrowskiego, obok rozległego, zalesionego terenu, poza centrum miasta. Co daje dzieciom możliwość przebywania na świeżym powietrzu, poza spalinami i miejskim hałasem.
 

Nowoczesny, przyjazny dzieciom budynek i olbrzymi plac zabaw

To ważne, aby dzieci dobrze czuły się w swoim przedszkolu. Nie bez znaczenia jest więc sam budynek, którym taka placówka się znajduje. Nowoczesny, kolorowy, z dużymi, przestronnymi salami – z doskonałym wyposażeniem zabawowym i edukacyjnym budynek dzieciom się po prostu podoba. Powoduje to, że lubią tu być i chętnie do przedszkola wracają.

Nowy obiekt przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal ma również własny taras oraz łazienki.

Do budynku przylega także olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw przy prywatnym żłobku w Elblągu zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

Dzieci do swojej dyspozycji mają tu zjeżdżalnie, trampoliny, drewniane wigwamy, domek na drzewie, piaskownice, liczne zabawki oraz stoły, przy których mogą w pogodne dni zjeść posiłki na świeżym powietrzu. Latem zaś na placu zabaw przy Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pojawiają się baseny oraz kurtyny wodne.

Żłobek, Przedszkole i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia szeroki wachlarz zajęć zapewniając tym samym wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Mały Europejczyk zatrudnia doskonałych specjalistów z dziedziny wychowania przedszkolnego – to wysokiej klasy specjaliści w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność i wielkie serce do pracy z dziećmi.

Warto też wiedzieć, że dzieci w Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku i hiszpańsku – ucząc się dwóch języków obcych każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanymi lektorami.

W ramach czesnego „Mały Europejczyk” zapewnia:

 • opiekę pedagogiczną od godz. 6:30 do 19:00,
 • skuteczna realizacja programu nauczania z wykorzystaniem najnowszych metod edukacyjnych,
 • pełne wyżywienie w przedszkolu,
 • całodniową naukę języka angielskiego i hiszpańskiego (edukacja dwujęzyczna),
 • indywidualne lekcje j. angielskiego,
 • multimedialne pomoce naukowe,
 • zajęcia ruchowe – taniec, balet, joga,
 • nauka judo prowadzona przez profesjonalnego trenera,
 • nauka gry w szachy,
 • zajęcia rytmiki, gimnastyczne,
 • zajęcia plastyczne prowadzone przez artystę-plastyka
 • wizyty teatrzyków, artystów, ciekawych gości oraz egzotycznych zwierząt w przedszkolu,
 • opiekę logopedyczną,
 • liczne zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli placówki,
 • wiele ciekawych wycieczek.

Dodatkowo w Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu organizuje liczne imprezy wewnątrz przedszkolne wyróżniające się na tle innych przedszkoli:

– Dzień Dziecka z wieloma atrakcjami,

– Festyny Rodzinne z występami dzieci,

– Warsztaty pedagogiczne i plastyczne z rodzicami,

– Jasełka,

– Sensoryczne szaleństwa,

– Nauka zajęć praktycznych,

– Bale karnawałowe i halloweenowe,

Pidżama Party – najlepsza impreza w mieście dla dzieci

Chcecie mieć „wolny piątek”? Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu organizuje cyklicznie, w piątki tzw. „pidżama party” – dzieci spędzają piątkową noc w przedszkolu pod opieką nauczycieli przedszkola. Bawią się i oglądają bajki. Odbiór dzieci następuje w sobotę do godz. 13.00.  W „pidżama party” mogą brać udział również dzieci spoza Przedszkola Mały Europejczyk.

Problem z przedszkolnym dzieckiem w wakacje? Przedszkole Mały Europejczyk funkcjonuje również w wakacje w godzinach od 6.30 do 17.00, organizując w Elblągu półkolonie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Tu mali elblążanie mogą skorzystać z dwóch podgrzewanych basenów, zjeżdżalni, trampolin, piaskownic, samochodzików, hulajnóg, rowerków, gier sportowych. Wszystko to pod nadzorem pedagogów przedszkola na ogrodzonym, przestronnym (2000 m2) i bezpiecznym placu zabaw przy Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne.

Mały Europejczyk w Elblągu – idealny wybór także dla…rodziców

Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to placówka edukacyjna, która ma najdłuższe godziny funkcjonowania. Dzieci można już przywieźć o godz. 6.30 i odebrać nawet o 19.30. W Małym Europejczyku funkcjonuje również klasa “zerowa”.

Czyli rodzice bez nerwów, pośpiechu, bez rezygnacji z jakikolwiek zajęć czy załatwienia swoich spraw, mogą spokojnie przyjechać po dziecko nawet późnym popołudniem, wiedząc, że znajduje się pod doskonałą opieką nauczycieli przedszkolnych, nie jest głodne, świetnie się bawi i praktycznie do ostatnich minut przebywania w żłobku czy przedszkolu jest poświęcona mu odpowiednia uwaga opiekunów.

Warto dodać, że przy budynku Małego Europejczyka, który znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 33 znajduje się wygodny, duży parking. Rodzice, którzy dowożą swoje dzieci do żłobka czy przedszkola samochodami, nie będą mieli żadnego problemu z ich zaparkowaniem.

Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to cudowne, wspaniałe miejsce dla Waszego dziecka – gdzie w baśniowej scenerii i w nowoczesnym budynku, na rozległym, doskonale wyposażonym placu zabaw dzieci świetnie się bawią, uczą, przeżywają niesamowite przygody.

Świadczą o tym pozytywne opinie rodziców dzieci z klasy zerowej, żłobka i przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, którzy podkreślają, że ich dzieciaczki nie tylko nie płaczą, gdy przychodzą rano do tego żłobka i przedszkola w Elblągu (i nadchodzi czas pożegnania z rodzicem), ale wręcz nie mogą się doczekać kolejnego poranka, aby znów tu się znaleźć.

Bo tylko tu mają do dyspozycji wspaniałe, kolorowe sale edukacyjne, wyposażone w nowoczesne zabawki wspierające ich rozwój i naukę oraz największy w Elblągu, doskonale wyposażony plac zabaw (zjeżdżalnie, trampoliny, wigwamy, domek na drzewie, baseny, rozmaite zabawki). Tu po prostu żadne dziecko nie będzie się nudziło.

Do tego serwowane są pyszne posiłki, przygotowywane przez własną kuchnię żłobka i przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Dzieci, co również jest świetną zabawą, często uczestniczą w ich przygotowywaniu.

Rodzice Małych Europejczyków mają pewność, że ich dziecko znajduje się pod opieką nauczycieli – profesjonalistów, prawdziwych pasjonatów swojej pracy, którzy kochają dzieci i uwielbiają wręcz z nimi przebywać, uczyć je, bawić się z nimi.

Tu nie ma obaw, że z naszym dzieckiem może dziać się cokolwiek złego. Praktycznie każdego dnia nauczyciele „zdają relację” z zajęć na stronie Małego Europejczyka na facebooku oraz Instagramie.
 

Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu będzie dla Państwa idealnym wyborem.

Kartę rekrutacyjną można pobrać tu: http://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/rekrutacja

Więcej informacji o tym jak zapisać dziecko do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883.

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu
Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

Dyrekcja Przedszkola : Wioleta Stępczyńska
Tel: +48 515 406 883

Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00

https://malyeuropejczyk.elblag.pl/

F: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/  

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register