Trzy pojazdy zderzyły się na…wiejskiej drodze. Jak do tego doszło?

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem trzech pojazdów doszło wczoraj na drodze gruntowej w okolicach m. Łabno. Kierujący golfem zderzył się czołowo z osobowym peugeotem. Dodatkowo trzeci z pojazdów, który nie zdążył wyhamować wjechał w tył volkswagena. W dwóch samochodach podróżowało czworo dzieci. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj przed godzina 18:00 na drodze gruntowejw okolicach miejscowości Łabno doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący volkswagenem golfem 38-latek, zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym osobowym peugeotem. Po chwili w tył volkswagena uderzył jadący za nim opel vectra.

Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód odrzuciło na pobliskie pole. Kierujący volkswagenem przyznał, że jechał z nadmierną prędkością i nie zapanował nad pojazdem. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która nie stwierdziła obrażeń u uczestników kolizji. Łącznie w trzech pojazdach podróżowało 7 osób, w tym 4 nastoletnich dzieci.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register