Utrudnienia na ul. Pilgrima

Departament Zarząd Dróg informuje, że w związku z planowanym remontem ul. Pilgrima na odcinku od ul. Nowowiejskiej do końca parkingu przy sklepie „Biedronka” od dnia 30.08.2021r. będą występować utrudnienia w ruchu pojazdów.

W ramach pierwszego etapu robót, na czas wykonywania robót drogowych konieczne będzie zamknięcie istniejącego zjazdu z ul. Nowowiejskiej, wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Pilgrima oraz parking po stronie pawilonów handlowych.

Komunikacja pojazdów odbywać się będzie poprzez tymczasowo odtworzony „stary” zjazd z ul. Nowowiejskiej. Ponadto, na czas I etapu remontu wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z ul. Nowowiejskiej w ul. Pilgrima.

Prace związane z remontem ul. Pilgrima na przedmiotowym odcinku prowadzone będą na koszt i zlecenie Inwestora realizującego obiekt Regal Park w ramach tzw. umowy drogowej. Roboty mogą potrwać do końca października br.

– Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania czasowej organizacji ruchu. W związku z potrzebą czasowego wyłączenia możliwości parkowania na istniejącym parkingu zwracamy się z prośbą o pozostawianie pojazdów w innych lokalizacjach. Informujemy jednocześnie, że Departament Zarząd Dróg planuje do końca roku wyłonić wykonawcę robót na przebudowę odcinka ulicy Pilgrima równoległego do ul. Nowowiejskiej tj. za pawilonami handlowo – usługowymi – informuje Urząd Miejski w Elblągu.

1 komentarz

  • Kusy Reply

    15 września 2022 at 11:51

    Ulica Pilgrima…Ostatni remont tej ulicy byl w roku…??? Tam nigdy nie bylo remontu. Ponad 50 lat lezaly tam trelinki,popekane,pozapadane.Wstyd dla zarzadajacych ta ulica.Podejrzewam,ze gdyby nie budowa RP dalej byloby tam rumowisko,nie droga.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register