Uwaga kierowcy! W tym miejscu będą utrudnienia w ruchu

Departament Zarząd Dróg UM informuje, że 24 listopada (sobota) firma EPGK Sp. z o.o. planuje przystąpić do kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ulic Królewiecka-Kościuszki, tj. związanego z układaniem warstwy ścieralnej nawierzchni.

W związku z powyższym, w najbliższą sobotę w godzinach porannych, planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w obrębie prowadzonych robót oraz na odcinku ul. Królewieckiej. Zamknięty dla ruchu zostanie jeden kierunek dla pojazdów jadących ulicą Królewiecką, tj. w stronę centrum miasta.

Pojazdy te będą kierowane objazdem poprowadzonym przez ulice Fromborską, Legionów, Piłsudskiego. Pojazdy jadące ulicą Królewiecką od centrum miasta w kierunku Szpitala będą poruszały się bez zmian. Dodatkowo w związku z robotami mogą występować czasowe ograniczenia w ruchu na relacjach na wlocie ul. Kościuszki. Objazdy i ograniczenia nie będą dotyczyć funkcjonowania karetek pogotowia oraz komunikacji miejskiej. Autobusy komunikacji miejskiej kursować będą bez zmian trasy.

Realizacja robót związanych z wykonaniem warstwy ścieralnej planowana jest w cyklu jednodniowym (rozpoczęcie i zakończenie w sobotę) przy wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu i ręcznym sterowaniu ruchem.

W związku z mogącymi wystąpić dużymi utrudnieniami w ruchu, Departament Zarząd Dróg zwraca się z prośbą do kierowców aby tego dnia w miarę możliwości omijali te skrzyżowanie i korzystali z innych ulic. Poniżej schemat objazdu dla pojazdów poruszających się ul. Królewiecką w kierunku centrum.

objazd

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register