W Elblągu odbędzie się kolejna sjesta w Parku Modrzewie

To będzie okazja do wspólnego odpoczynku, a także skorzystania z licznych atrakcji. W najbliższą niedzielę (20.08) odbędzie się druga podczas tegorocznych wakacji Sjesta w Parku Modrzewie. Zadanie jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2022/2023.

Sjesta w Parku Modrzewie to od kilku lat stały punkt w kalendarzu letnich wydarzeń organizowanych w Elblągu. Festyny cieszą się sporą popularnością wśród mieszkańców nie tylko Zawady i są okazją do integracji oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu. Nie inaczej będzie w tym roku. Podczas tegorocznych wakacji odbędą się dwie sjesty w Parku Modrzewie, pierwsza odbyła się 9 lipca, druga odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.08).

Do Parku Modrzewie zapraszamy w godz. 15:00-19:00. Na wszystkich chętnych będą czekały liczne atrakcje (wszystkie bezpłatne), takie jak: strefa animacji dla dzieci i całych rodzin, dmuchaniec, bańki mydlane, strefa gier planszowych, sportowych i plenerowych oraz strefa relaksu (leżaki, koce).

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, uniemożliwiających przeprowadzenie festynu, Sjesta w Parku Modrzewie może zostać przeniesiona na inny termin. Zadanie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Elbląg 2022/2023.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register