W Małym Europejczyku Twoje dziecko nauczy się języka angielskiego i hiszpańskiego

Hola! Hello! Tak właśnie dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej w Elblągu witają się podczas nauki języka angielskiego i hiszpańskiego. Nie ma w Elblągu drugiego takiego przedszkola i klasy zerowej, które tak mocno stawiałoby na naukę języków obcych przez dzieci.

Twoje dziecko nauczy się języka angielskiego i hiszpańskiego w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Małego Europejczyka w Elblągu!


Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest, aby nasze dzieci już od najmłodszych lat poznawały język obcy. Oczywiście najbardziej popularnym językiem obcym jest angielski. Jednak wprowadziliśmy również naukę języka hiszpańskiego.

Dzieci w Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu uczą się mówić i rozumieć w tym języku od samego początku swojej przedszkolnej edukacji. Pomaga w tym profesjonalny lektor języka angielskiego i hiszpańskiego. Dodatkowo nauka tego języka jest w cenie czesnego.

Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu posiada nowocześnie wyposażone dwie sale multimedialne do nauki języka angielskiego i hiszpańskiego, gry, zabawy, pomoce naukowe, do tego doświadczeni lektorzy.

Twoje dziecko doskonale opanuje język angielski w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, wspaniale się przy tym bawiąc. Teraz dodatkowo nasze dzieci uczą się również języka hiszpańskiego.

Perfekcyjnie i nowocześnie uczymy w przedszkolu i klasie zerowej w Elblągu języków obcych

Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu jest placówką językową. To oznacza, że kładziemy w naszym przedszkolu w Elblągu duży nacisk na grupowe i indywidualne nauczanie języka angielskiego i hiszpańskiego.

Wprowadzamy w naszym przedszkolu w Elblągu całkowicie nowy wymiar nauki języków obcych.

Dzięki wykorzystaniu dwóch sal multimedialnych przystosowanych do nauki, nowoczesnych elementów edukacyjnych, przy wsparciu nowoczesnych technologii (tablice multimedialne, robot uczący) dzieci w błyskawicznym tempie, na zasadzie wspaniałej zabawy uczą się języka angielskiego i hiszpańskiego w przedszkolu w Elblągu.

Jak uczymy języka angielskiego i hiszpańskiego w przedszkolu w Elblągu?

W ciągu dnia dzieci uczą się języków obcych w swoich grupach, w salach multimedialnych z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy naukowych. Natomiast popołudniami nauczyciele prowadzą zajęcia indywidualne – oczywiście w tym języku obcym.

Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez doświadczonych w pracy z dziećmi w tym wieku lektorów języka angielskiego i hiszpańskiego. Dzieci poznają te języki, podobnie jak język ojczysty, dzięki specjalnie zaaranżowanym sytuacjom, np. podczas posiłków, gdzie wzbogacają słownictwo związane z jedzeniem.

W odgrywanych scenkach dziecko przyswaja sobie wiele słówek i zwrotów potrzebnych mu w życiu codziennym oraz w relacjach właściwych życiu rodzinnemu i towarzyskiemu.

Nauka zaczyna się angielskimi porankami, gdzie dzieci wraz z nauczycielem śpiewają piosenki i wykonują tańce przy muzyce. Zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie. Dzieci poznają język angielski, podobnie jak język ojczysty, dzięki specjalnie zaaranżowanym sytuacjom językowym np. podczas posiłków, gdzie wzbogacają słownictwo związane z jedzeniem.

Dziecko uczy się prosić o coś i dziękować, nazywać i opisywać przedmioty oraz obiekty w najbliższym otoczeniu (przedszkole, dom, sklep, świat ulubionych zabawek, zwierzątek) w języku obcym. Będzie też umiało wyrazić swój nastrój, uczucia i upodobania, złożyć życzenia.

Wszystkich tych umiejętności nabywa poprzez zabawy i gry, w których nie ma przegranych, za to jest dużo ruchu, radości i śmiechu, wierszyków, piosenek i wyliczanek.

Nauce towarzyszą zabawy ruchowe, plastyczne, konstrukcyjne i muzyczne ćwiczące spostrzegawczość, zdolności manualne i umiejętność kojarzenia. W godzinach popołudniowych odbywają się indywidualne zajęcia lub praca w małych grupach.

Zajęcia z języków obcych w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu mają na celu:

  • rozwijać u dzieci przede wszystkim umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu w języku obcym poprzez właściwy dobór ćwiczeń językowych i materiałów dodatkowych,
  • rozwijać u dzieci pewność siebie w sytuacjach językowych i motywację do samodzielnego porozumiewania się w języku angielskim poprzez uczestnictwo w interesujących aktywnościach i kontakt z żywym językiem w sytuacjach codziennych,
  • zapewnić dzieciom możliwość poznania i ćwiczenia właściwej wymowy w języku obcym poprzez kontakt z wysokokwalifikowanymi instruktorami.

Więcej zdjęć i filmików znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag


Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
Tel: +48 515 406 883

Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register