W mieszkaniu elblążanina znaleziono kilka kilogramów narkotyków

Policjanci z Elbląga zatrzymali 30-latka pod zarzutem posiadania znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 3 kg amfetaminy i marihuany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

30-latek został zatrzymany 14 listopada br. na terenie Elbląga. W mieszkaniu, które wynajmował przy ulicy Giermków, policjanci znaleźli 1,7 kg marihuany i 1,3 kg amfetaminy oraz dwie wagi elektroniczne. Dodatkowo jest podejrzany o włamanie do samochodu dostawczego przy ulicy Browarnej i kradzież z niego kuchennej płyty indukcyjnej o wartości 1 300 zł oraz telewizora o wartości 6 000 zł. Wyposażenie kuchni zostało zabezpieczone w jednym z lombardów. 

Cały czas trwają czynności w tej sprawie. Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Śledczy wyjaśniają charakter podejrzanego w sprawie, która może mieć wiele wątków. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Mężczyzna nie był wcześniej karany. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności. 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register