W niedzielę 5150 Warsaw Triathlon. Będą utrudnienia w ruchu

W niedzielę 12 czerwca  nad Zalewem Zegrzyńskim rozpocznie się 5150 Warsaw Triathlon.

5150 Warsaw Triathlon, czyli młodszy brat legendarnego IRONMANA zadebiutuje w stolicy już 12 czerwca. Zawodnicy zmierzą się z trasą o długości 1500 metrów pływania, 40 kilometrów na rowerze i 10 biegu przy aplauzie tysięcy warszawiaków. Meta na Placu Teatralnym.

Zmian w ruchu drogowym kierowcy mogą się spodziewać w godz. 9.00 – 16.00. Poszczególne odcinki ulic będą wyłączane z ruchu w miarę przemieszczania się zawodników. Ulica Senatorska, pomiędzy ul. Wierzbową a Moliera będzie zamknięta od godz. 6.00 rano w sobotę 11 czerwca do godz. 22.00 w niedzielę 12 czerwca.

Mapę trasy triathlonu wraz z orientacyjnymi godzinami wstrzymania ruchu można znaleźć na stronie www.5150warsaw.com.

Trasa rowerowa zaczyna się w Białobrzegach, zawodnicy wjadą do Warszawy ul. Płochocińską i będą się przemieszczali Modlińską (jezdnia wschodnia), płk. R. Kuklińskiego (jezdnia północna), mostem M. Skłodowskiej-Curie (jezdnia północna) Wybrzeżem Gdyńskim (jezdnia zachodnia), Wybrzeżem Gdańskim (jezdnia zachodnia), Wenedów, Zakroczymską, Konwiktorską, Bonifraterską, pl. Krasińskich, Miodową, Senatorską. Na ul. Senatorskiej odstawią rowery i rozpoczną bieg na trasie: pl. Teatralny, Wierzbowa, pl. marsz, J. Piłsudskiego, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza, Krakowskie Przedmieście, Karowa, Browarna, Ossolińskich, marsz. F. Focha, Moliera.

Można spodziewać utrudnień w ruchu na trasie.

 

źródło: um.warszawa.pl, fot: pixabay.com

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register