W sobotę piknik „1st Taekwondo Day”

18 czerwca, na terenie Akademii Wychowania Fizycznego odbędzie się piknik „1st Taekwondo Day”. Oprócz pokazów, treningów oraz egzaminów na kolejne stopnie uczniowskie podczas wydarzenia czeka możliwość poznania stołecznych olimpijczyków.

Piknik organizowany na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego (ul. Marymoncka 34) będzie się odbywał w godz. 8.00-19.30. W tym czasie atrakcje przygotowano dla zarówno dla zawodników, jak i obserwatorów. Wstęp dla gości jest bezpłatny, natomiast teakwondecy zapłacą 40 zł za udział w zajęciach bez egzaminu lub 110 za udział zakończony egzaminem na stopień uczniowski.

Oprócz zmagań sportowych przygotowano m.in. stoiska z akcesoriami do teakowndo, pamiątkami, stoisko Centrum Kultury Koreańskiej, a także grill z kiełbaskami.

Szczególną atrakcją będzie możliwość spotkania z warszawskim olimpijczykami Michałem Łoniewskim (Londyn 2012) oraz Piotrem Pazińskim (Rio de Janeiro 2016). Sportowcy z chęcią odpowiedzą na pytania oraz zapozują do wspólnej fotografii. Porozmawiać będzie można również z innymi gwiazdami taekwondo (mistrzami Europy i Polski) oraz trenerami.

 

źródło: um.warszawa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register