Zaginęła 17 letnia Natalia Wytrykowska

Policjanci z wydziału kryminalnego, zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób zaginionych, prowadzą sprawę poszukiwawczą 17-letniej Natalii Wytrykowskiej, która opuściła swój dom w Sulejówku w dniu 21 marca tego roku i do tej pory nie wróciła, nawiązując jedynie kontakt telefoniczny ze swoją matką. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że dziewczyna może ukrywać się na terenie Warszawy. Funkcjonariusze apelują o kontakt z mińską Komendą do wszystkich osób, które mogły widzieć zaginioną bądź znają miejsce jej obecnego pobytu.

Natalia Wytrykowska jest wzrostu około 158 cm, waży około 57 kg, jest średniej budowy ciała, ma ciemne brąz włosy do ramion i niebieskie oczy.

Natalia Wytrykowska w dniu zaginięcia była ubrana szarą krótką kurtkę do pasa, pikowaną, jasne spodnie jeansowe typu „rurki” oraz czarne buty sportowe. Miała przy sobie torebkę sportową na ramię firmy „Nike”.

Policjanci zdobyli już informacje, które wskazują na to, że dziewczyna prawdopodobnie po świadomej ucieczce z domu, przebywa i ukrywa się prawdopodobnie na terenie Warszawy.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które widziały Natalię Wytrykowską i mogą znać miejsce pobytu zaginionej.

Można dzwonić na numery: 25 759 72 00 do oficera dyżurnego, 25 759 72 34 lub 25 759 72 64 do wydziału kryminalnego lub alarmowe 112 i 997, a także napisać email na adres: oficer.prasowy.minsk.maz@ksp.policja.gov.pl Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju.

Policjanci z Mińska Mazowieckiego sprawdzą wszystkie informacje oraz sygnały dotyczące zaginionej Natalii Wytrykowskiej.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register