Zawiedziony w miłości stalker aresztowany

Do trzech lat więzienia grozi 40-letniemu mężczyźnie, który od kilku miesięcy uporczywie nękał swoją byłą dziewczynę. Przestraszona kobieta zgłosiła sprawę policjantom z Mokotowa. W chwili zatrzymania mężczyzna podawał się za kogoś innego. Myślał, że w ten sposób nie wyjdzie na jaw, że jest poszukiwany trzema listami gończymi. Najbliższe 3 lata Rafał R. spędzi w zakładzie karnym, gdzie ma do odbycia karę za inne popełnione przestępstwa.

Mokotowscy policjanci z wydziału dw.  z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu przesłuchali świadków i zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 40-latkowi zarzutów. W chwili zatrzymania mężczyzna podawał się za inną osobę. Myślał, że w ten sposób nie wyjdzie na jaw, że jest poszukiwany trzema listami gończymi.

Rafał R. ma do odbycia karę 3 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Po przesłuchaniu zastał przetransportowany do zakładu penitencjarnego. Na poczet przyszłej kary zabezpieczono od zatrzymanego środki pieniężne w kwocie 10 tys. złotych. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grożą 3 lata więzienia.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register