Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży wartego 2000 złotych roweru. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży wartego ok. 2000 złotych roweru. Do przestępstwa doszło 12 stycznia tego roku w jednym z centrów handlowych.
Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na nr sprawy KRP PM I 209/16 dzwoniąc na numer 22/ 6036006, 22/ 6036734 albo w formie elektronicznej pisząc na adres krp1warszawa@policja.waw.pl
rsz.
źródło tekst i foto: policja.waw.pl