9-11 kwietnia w Scena Tańca Studio króluje taniec współczesny

Scena Tańca Studio – 9-11 kwietnia 2016 zaprasza na taneczną ucztę.

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce. Przez trzy dni każdego miesiąca Studio jest przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdują się wydarzenia pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

Kwiecień jest miesiącem tańca. 29 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tańca, ale początek wiosny to także czas budzenia się do życia… zarówno starych uczuć, jak i często narodzin uczuć nowych. Te dwa tematy – tańca samego w sobie, wielości jego gatunków, form, relacji z widzem, jak i tańca jako medium związków pomiędzy ludźmi – będą przeplatać się w tej edycji Sceny Tańca Studio.

W kwietniowych, aż dwóch spotkaniach w ramach Sceny Tańca Studio będziemy się stale spotykać z legendarnymi osobowościami polskiej sceny tańca. Obok Teatru Dada von Bzdülöw tylko w tej edycji wystąpią Marta Pietruszka, Iwona Olszowska, Good Girl Killer, Grupa Artystyczna Koncentrat, Warszawski Teatr Tańca, a przy nich debiutujący Teatr Tańca Caro.

 

więcej : teatrstudio.pl

źródło: um.warszawa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register