Ruszają eliminacje do Warsaw Challenge 2016

Warszawa zaprasza wszystkich chętnych tancerzy do zaprezentowania swoich umiejętności podczas oficjalnej selekcji do tegorocznej edycji Warsaw Challenge.

Eliminacje odbędą się w piątek, 6 maja,  w sali widowiskowej Ośrodka Kultury Ochoty przy ul. Radomskiej 13/21. Ocena umiejętności tancerzy, przed breakdanceowymi autorytetami odbywać się będzie w godz. 17.00-22.00.

Zainteresowane ekipy mogę zgłaszać swoje uczestnictwo od 11 kwietnia do 2 maja br. za pośrednictwem stronywww.WarsawChallenge.com. Wystarczy pobrać i wypełnić Kartę Zgłoszeniową, a następnie wysłać ją na adreswarsawchallenge@um.warszawa.pl.

Na zwycięzcę finałowej bitwy czeka nagroda w wysokości 15 tysięcy złotych, ufundowana przez Miasto Stołeczne Warszawę.

Regulamin zawodów Warsaw Challenge 2016 znajduje się na stronie www.WarsawChallenge.com.

Warsaw Challenge to największa w Polsce i jednocześnie jedna z największych w Europie imprez breakdanceowych, promujących kulturę hip-hopową. Tegoroczna edycja tego wydarzenia, odbędzie się w majowy weekend, 7-8 maja, przed Pałacem Kultury i Nauki. Przez dwa dni obok popisów tanecznych na najwyższym poziomie, będzie mona posłuchać występów muzycznych gwiazd.

Poznaliśmy już polskie ekipy, które wystąpią na Warsaw Challenge 2016, będą to m.in. Quebonafide, Łona wraz z zespołem The Pimps, Grubson, Rasmentalism, Wzgórze Ya-pa 3 + numer Raz czy Otsochodzi.

Organizatorem Warsaw Challenge jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Tańczysz? Dołącz!

breakdance1

źródło tekst i foto: um.warszawa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register