Bezpłatne szkolenie – ginący zawód Cukiernik

Od kilku lat można dostrzec powracającą modę na umiejętności rzemieślnicze oraz ekologiczny styl życia. Tendencja ta sprawia, że przedstawiciele tzw. zawodów ginących są coraz częściej poszukiwani na rynku pracy.

Ochotnicze Hufce Pracy wychodząc na przeciw aktualnym trendom, w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy realizują BEZPŁATNE szkolenia w zakresie ginących zawodów. Przedsięwzięcie to jest szansą dla młodych osób na zdobycie doświadczenia w zakresie wytwarzania wyrobów tradycyjnych, umożliwia rozwinięcie zainteresowań oraz zdobycie nietypowych obecnie kwalifikacji cieszących się coraz większym zainteresowaniem.

Jeśli jesteś osobą

– w wieku 18-25 lat,

– bezrobotną, poszukującą pracy,

– posiadającą zawód podstawowy: kucharz i zawody pokrewne,

Czekamy właśnie na Ciebie!

Bezpłatny kurs odbędzie się w terminie 15.10.2018 r. do dnia 27.10.2018 r. Kurs obejmuje 96 godzin i kończy się egzaminem sprawdzającym.

Dajemy Ci szansę na zdobycie kwalifikacji w zawodzie Cukiernik.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy praktycznej nauki zawodu:

– masz dostęp do wszystkich urządzeń i zasobów warsztatowych

– możesz spróbować swoich możliwości w trakcie zajęć praktycznych

– szkolenia prowadzone są w małych grupach

– indywidualne podejście.

Każdy uczestnik zakwaterowany jest w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy, gdzie zapewniony jest bezpłatny nocleg, pełne wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW. Zapewniamy także dofinansowanie kosztów dojazdu.

NIE CZEKAJ! Zgłoś się już dziś!!!

Ponadto Centrum Pracy i Edukacji Młodzieży OHP w Elblągu zaprasza wszystkie chętne osoby do współpracy, której celem jest podjęcie zatrudnienia. Mamy do zaoferowania oferty pracy stałej, krótkoterminowej oraz sezonowej pozyskane od lokalnych przedsiębiorców. Możesz również skorzystać z pomocy w napisaniu dokumentów aplikacyjnych a także skorzystać z pomocy doradcy zawodowego.

W ramach utrzymania rezultatu projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP posiada również jednostki podległe w różnych miejscowościach takich jak: Młodzieżowe Centra Kariery i Ośrodki Szkolenia Zawodowego w Braniewie, Kurzętniku, Bartoszycach, Iławie, Działdowie, Pasłęku i Lidzbarku Warmińskim. Do Twojej dyspozycji są doradcy zawodowi oraz inni specjaliści, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą.

Masz pytania? Dzwoń! tel. (55) 232 68 19

 

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP

ul. Junaków 5

82-300 Elbląg

ceipmelblag@ohp.pl

Informacja nadesłana

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register