Bił pięściami i młotkiem, izolował…

Policjanci zatrzymali 34-letniego Damiana L. tuż po zgłoszeniu przez konkubinę awantury domowej, pobicia, a także znęcania się psychicznego i fizycznego. Z zawiadomienia wynika, że mężczyzna był wyjątkowo brutalny, potrafił uderzać kobietę młotkiem po plecach, trzonkiem noża po głowie, bić pięściami – tak, że spowodował złamania i pęknięcia kości, zdarzyło się też, że ogolił jej brwi i włosy, do tego kontrolował, izolował, poniżał, wyzywał. Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec podejrzanego.

Około południa policjanci z patrolówki zostali skierowani na interwencję domową, gdzie pomocy wzywała kobieta. Na miejscu okazało się, że 34-letni konkubent podczas kolejnej awantury bił pokrzywdzoną po całym ciele, uderzał pięściami w twarz. Z relacji zawiadamiającej wynikało, że znęcanie zarówno psychiczne, jak i fizyczne nad nią trwa już od prawie dwóch lat. Konkubent bardzo często wszczynał awantury, podczas których nie tylko wyzywał kobietę, poniżał ją, ale też groził, izolował, kontrolował, potrafił ogolić jej włosy i brwi, do tego bił młotkiem, trzonkiem noża, pięściami. Zawiadamiająca doznała licznych złamań i pęknięć kości.

34-letni Damian L. został zatrzymany.

Po przyjęciu zawiadomienia, przesłuchaniu świadków i skompletowaniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzuty zanęcania się i uszkodzenia ciała kobiety. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego.

źródło: policja.wa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register