Wpadli za amfetaminę

Policjanci z Wawra zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na widok nadjeżdżającego radiowozu odrzucili coś na trawnik. Zauważyli to funkcjonariusze operacyjni jadący nieoznakowanym pojazdem. Najpierw okazało się, że mężczyźni mieli przy sobie wagę elektroniczną i folię aluminiową, chwilę później wyszło na jaw, że w odrzuconym woreczku są 44 gramy amfetaminy. 34-letni Paweł M. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, został objęty policyjnym dozorem.

Jedną ulicą Wawra jechały dwa radiowozy. Pierwszy był nieoznakowany z policjantami operacyjnymi, a kilka samochodów dalej w oznakowanym poruszali się patrolowcy.

W pewnym momencie kryminalni zauważyli, że dwaj idący chodnikiem mężczyźni na widok radiowozu oznakowanego zaczęli się nerwowo zachowywać i jeden z nich odrzucił coś na chodnik. Policjanci podjęli interwencję. Mężczyźni mieli przy sobie wagę elektroniczną i folię aluminiową. Mundurowi znaleźli i zabezpieczyli torebkę porzuconą na trawniku. Jak się okazało, była w niej amfetamina o wadze 44 gramów. Dalsze czynności wykazały, że narkotyki należały do 34-letniego Pawła M.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. W prokuraturze został objęty policyjnym dozorem.

amfa1

źródło: policja.wa.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register