Black Red White informuje: powstanie salon meblowy w Gildii Kupców Żuławskich

Od kiedy zamknięto obiekt Gildii Kupców Żuławskich zaczęły się spekulacje na temat przyszłości hali handlowej. Sam właściciel obiektu, developer z Gdańska, wskazywał iż prowadzi rozmowy z jednym z operatorów spożywczych – jednak nie miał to być Lidl czy Biedronka. Pojawiły się niepotwierdzone informacje, że wejściem do Elbląga może być zainteresowana sieć Intermarche. Na razie jednak to jeszcze nic pewnego.

Wiadomo natomiast, że w obiekcie ma powstać salon meblowy Black Red White. Udało nam się skontaktować z firmą Hill+Knowlton Strategies, która zajmuje się komunikacją tej marki i potwierdzić informacje.

– Przy ul. Płk. Dąbka w Elblągu zostanie otwarty nowy salon meblowy marki Black Red White. Wszelkie dodatkowe informacje o salonie oraz planowanym terminie otwarcia będziemy przekazywać Państwu na bieżąco – mówi w rozmowie z nami Agata Wancerz z firmy Hill+Knowlton Strategies.

Czy to oznacza, że w Gildii Kupców Żuławskich nie pojawi się Park Trampolin, o którym niedawno informowaliśmy? Niekoniecznie. Z dwóch powodów. Park Trampolin na swojej stronie na facebooku wskazuje lokalizację – ul. Płk. Dąbka sugerując wizualizacjami, że chodzi o obiekt typu hala (jedyny taki pusty obiekt to obecnie Gildia Kupców Żuławskich).

Po drugie nie jest pewne czy Black Red White zajmie całą powierzchnię dawnego obiektu Gildii Kupców Żuławskich, czy też pozostanie wolna część obiektu.

Tego nie chce potwierdzić na razie firma Hill+Knowlton Strategies.

– Na tę chwilę nie mamy takich informacji. Gdy tylko będziemy mieć więcej szczegółów na temat inwestycji, na pewno wrócimy do Państwa z komentarzem – zapewnia Agata Wancerz.

O Parku Trampolin pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/park-trampolin-w-gildii-kupcow-zulawskich-to-mozliwe/

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register