Buszujący w trawie złapany

Na widok policjantów próbował schować się w trawie, a potem w ostatniej chwili uciec. Jak się okazało, zatrzymany przez patrolowców 30-letni Damian M. miał powody, by unikać spotkania z mundurowymi. Policjanci znaleźli przy nim mefedron oraz skradziony kilka dni wcześniej na terenie Śródmieścia dowód osobisty. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków i kradzież.

Około południa w okolicach Dworca Wschodniego patrolowcy zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok nagle przykucnął i zaczął zasłaniać się wysoką trawą w pobliżu torowiska. Najwyraźniej chciał się schować. W momencie, gdy mundurowi byli już blisko obserwowany człowiek szybko chwycił siatki i chciał uciekać.

Funkcjonariusze zatrzymali go. Był bardzo zdenerwowany, trzęsły mu się ręce, nie potrafił spokojnie i rzeczowo odpowiadać na pytania. W siatkach policjanci znaleźli damskie ubrania i kosmetyki, a do tego też dowód osobisty wydany na kobietę, który w policyjnej bazie figurował jako poszukiwany, utracony w wyniku kradzieży kilka dni wcześniej na terenie Śródmieścia. W kieszeni kurtki 30-letniego Damiana M. zabezpieczono zawiniątko z działką mefedronu. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Sprawą zajęli się śledczy z wydziału mienia. W efekcie przeprowadzonych czynności przedstawili zatrzymanemu zarzuty, odpowie za posiadanie narkotyków i kradzież torebki. Grozi mu do 5 lat pozbaienia wolności.

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register