ZNASZ TE OSOBY?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Nieznani dotąd mężczyźni ukradli sprzed sklepu towar o wartości ponad 8.000 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi te spraw w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia tego roku przed jednym ze sklepów spożywczych. Sprawcy wykorzystali nieuwagę zarówno dostawcy jak i personelu sklepu. Mężczyzna wyładował towar na chodniku i wrócił do kabiny czekając na to aż zabiorą go pracownicy sklepu. W tym czasie przechodząca w pobliżu trójka mężczyzn zabrała kartony  z gumami do żucia, papierosami i książkami. Straty oszacowano na ponad 8.000 złotych.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 361 64, 22/ 60 379 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

znaszgo2znaszgo3

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register