Chcieli zatrzymać automaty do gry. Znaleźli broń i narkotyki

Funkcjonariusze KAS z Elbląga przeprowadzili kolejną akcję przeciwko organizatorom nielegalnego hazardu. Tym razem tradycyjnie zatrzymali automaty do gier ale też narkotyki i broń.

Punkt z automatami usytuowano w centrum Elbląga, w starej kamienicy. Wejście do środka było utrudnione – zamknięte drzwi, monitoring, szczelnie zaklejone okna. Funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku Delegatury w Elblągu zjawili się tam 27 czerwca br.

Gdy na wezwanie do otwarcia lokalu nie było reakcji obsługi funkcjonariusze celno-skarbowi wyważyli drzwi. Okazało się, że pomieszczenie miało dodatkowe wyjście, z którego skorzystali dwaj mężczyźni z obsługi punktu.

Ich ucieczka wynikała z faktu, że poza czterema automatami celnicy znaleźli też porzucony pistolet pneumatyczny oraz ok. 30 gramów amfetaminy. Próbowano ją wysypać do zlewu, ale akcja funkcjonariuszy była na tyle szybka, że przestępcy nie zdążyli tego zrobić.

Automaty do gier zajęto zaś o wykryciu broni i narkotyków poinformowano policję. Ta prowadzi teraz dochodzenie w tych sprawach.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register