Ciekawe wygrane kupony

Zakłady bukmacherskie to nie tylko emocjonująca rozrywka czy sposób na kibicowanie swoim ulubionym zawodnikom, ale również możliwość zgarnięcia całkiem sporych wygranych. Są na to twarde dowody – wystarczy rzut oka na najciekawsze kupony, które regularnie publikują legalni bukmacherzy.

Zakłady wzajemne są bez wątpienia jedną z najpopularniejszych form hazardu w naszym kraju. Według różnych badań, z usług legalnych bukmacherów korzysta od 5 do 13% dorosłych Polaków. Najliczniejszą grupą graczy są młodzi mężczyźni z dużych miast. – Na zachodzie Europy większość ludzi traktuje zakłady jako rozrywkę. Typują wynik meczu, by umilić sobie czas. W Polsce jak dotąd dominowało nastawienie “gram, żeby wygrać”. Ale i to się zmienia. Stajemy się jako naród coraz bogatsi i dzisiaj stosunek graczy poważnych do przygodnych wynosi mniej więcej 50:50 – pisał w swoim artykule na portalu NaTemat.pl red. Jakub Radomski.

Jak się okazuje, w zakładach bukmacherskich wysokie wygrane wcale nie należą do rzadkości. Przykłady zwycięskich kuponów są bardzo liczne, a można o nich przeczytać np. na stronie internetowej www.legalsport.pl/wygrane/.

Ciekawe trafione typy u legalnych bukmacherów

Aby wygrywać spore sumy, wcale nie trzeba stawiać na najpopularniejsze dyscypliny. Pokazuje to przykład kuponu postawionego w połowie lutego 2020 r. w firmie Betfan – gracz umieścił na nim mecz… ping-ponga między Koyo Kanamitsu a Guilherme Teodoro w ramach międzynarodowych rozgrywek Challenger Series. Gracz postawił na zwycięstwo Koyo Kanamitsu – kurs na takie rozwiązanie wynosił co prawda tylko 1,65, ale stawka była bardzo wysoka, bo sięgnęła sumy 2452,00 zł. Typ okazał się trafiony, a na konto gracza trafiła spora suma ponad 3200 zł.

Inny przykład wygranego kuponu to taśma STS z 98 zdarzeniami i wszystkie trafione.

 

Pełny opis kuponu wraz aktywnym kodem promocyjnym i bonusem 25 zł na darmowy zakład znajduje się TU.

Wygrywać poważne kwoty można również obstawiając niższe sumy. Pod koniec lutego 2020 r. pewien gracz postawił 50 zł na kupon składający się z pięciu spotkań piłki nożnej. Były wśród nich m.in. spotkania Napoli – Barcelona w Lidze Mistrzów oraz Coventry City – Rotherham United w ramach League One. Kursy na poszczególne rozstrzygnięcia wytypowane przez gracza wynosiły od 1,70 do 3,60, ale całkowity kurs kuponu aż 127,23. Wszystkie typy okazały się poprawne, a gracz wzbogacił się o ponad 5038 zł.

Poniżej prezentujemy kupon na piłkę nożną postawiony w BETFAN. Gracz wygrał ponad 61 000 zł, stawiając 8 zakładów na piłkę nożną (wszystkie bramkowe) z wysokim kursem 29,54.

Inny przykład? Stawka kuponu wynosząca jedynie… 2 zł oraz wygrana ponad 10 600 zł. W październiku 2019 r. jeden z graczy obstawił w firmie Fortuna kupon składający się z ośmiu spotkań piłki nożnej. Co jednak ciekawe, były to wyłącznie mecze drużyn młodzieżowych, w ramach kwalifikacji mistrzostw Europy U-21 oraz Elite League U-20. Gracz typował zwycięzcę poszczególnych spotkań i aż pięciokrotnie postawił na remis, co zazwyczaj wiąże się z dość wysokimi kursami. Dzięki temu łączny kurs kuponu wynosił aż 6703,50 – przy trafionych wszystkich meczach nawet przy tak niskim wkładzie własnym wygrana okazała się imponująca.

Wzbogacać się można także na zakładach wzajemnych pozasportowych. Jakiś czas temu jeden z graczy postawił w firmie Milenium 250 zł na pięć zdarzeń kulturalnych, związanych z galą wręczenia Oscarów. Poprawnie wytypował on między innymi, że statuetka za najlepszy dźwięk trafi do „Bohemian Rapsody” i dzięki swojej intuicji wzbogacił się o ponad… 14 000 zł!

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Graj legalnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów. Zawieranie zakładów na stronach internetowych firm, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi. Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

2 komentarze

  • kibicula Reply

    14 maja 2020 at 14:51

    Ha a co niby teraz obstawiać – Białoruś czy puchar Angoli bo nikt nie gra 🙁 dobrze że nasi niedługo wrócą na boiska – już się nie mogę doczekać 🙂

  • kibicula Reply

    14 maja 2020 at 14:51

    Ha a co niby teraz obstawiać – Białoruś czy puchar Angoli bo nikt nie gra 🙁 dobrze że nasi niedługo wrócą na boiska – już się nie mogę doczekać 🙂

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register