Czarne rękawiczki – jak je nosić?

W trakcie chłodów trudno rozstać się z rękawiczkami. Korzystają z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jakie wybrać i jak nosić oraz do jakich ubiorów pasują? Podpowiadamy.

Czarne rękawiczki skórzane

Jest to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych rodzajów rękawiczek. Nie dość, że prezentują się stylowo i pasują do praktycznie każdego kompletu stroju, to ich niezaprzeczalną zaletą jest bardzo dobra wytrzymałość. Nadają się więc idealnie do różnych aktywności sportowych, chociażby jazdy na nartach, a nawet do manualnej pracy. Nie krępują ruchów i są wygodne, a przy tym dają dobrą ochronę przed zimnem. Warto zauważyć, że ten typ rękawiczek bardzo często wybierany jest przez kierowców, którzy nie dość, że potrzebują ochrony przed zimnem, to muszą zachować komfort prowadzenia pojazdu. Szeroki wybór takich i innych produktów można znaleźć na przykład na stronie https://napogloves.pl/czarne-rekawiczki/.

Jeśli natomiast zależy nam na tym, aby prezentować się w takich rękawiczkach jak najlepiej to warto wybrać długi płaszcz z niedługim rękawem. Nie powinien ich zakrywać w żadnym stopniu. Należy także dopasować kolor rękawiczek do barwy butów. Można sobie jednak pozwolić w tym przypadku na swobodę wyboru pozostałych elementów garderoby – szalik oraz czapka niekoniecznie muszą być czarne, ale należy unikać typowych kontrastów. Jeśli planujemy nosić je w trakcie jesieni lub rozważamy założyć je w cieplejsze dni, na przykład jako walor ozdobny to można wybrać takie nieco dłuższe. Szczególnie jest to dobry pomysł na stylizację dla kobiet.

Czarne rękawiczki z wełny

Wełniane rękawiczki zaczynają ponownie cieszyć się zainteresowaniem, ale głównie wybierane są one do ubiorów typu casual. Ich ogromną zaletą jest to, że świetnie chronią przed zimnym wiatrem, więc w trakcie wyjątkowych mrozów są wprost idealnym wyborem do kurtek z puchem oraz ocieplaczem. Warto zwrócić szczególną uwagę, aby nie zakładać ich do formalnych strojów, bo w takim przypadku zwyczajnie nie pasują. Jeśli jednak planujemy spotkanie z przyjaciółmi lub wybieramy się na spacer to wełniane rękawiczki powinny być dla nas wyborem numer jeden.

Czarne rękawiczki sportowe

Jeśli chodzi o rękawiczki sportowe to tutaj nie ma wątpliwości, że największą popularnością cieszą się zwłaszcza te w ciemnych kolorach. Pod tym względem wybór jest dość oczywisty – świetnie pasują do strojów typowo sportowych i w przypadku jeśli próbujemy połączyć je z elegancką marynarką lub kurtką casual to nie uzyskamy dobrego efektu. Jest to wybór zwłaszcza dla osób aktywnie uprawiających sport.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register