Dni Elbląga to nie tylko koncerty. Co jeszcze będzie się działo?

Już w czerwcu czeka nas świetna, miejska impreza. Afromental, Poparzeni Kawą Trzy, IRA, Brathanki, Grzegorz Hyży, GrubSon, DJ Adamus – to główne muzyczne gwiazdy Dni Elbląga. Jednak koncerty muzyczne to nie wszystko. Miasto przygotowało również wiele ciekawych imprez towarzyszących.

Jedną z atrakcji towarzyszących Dniom Elbląga będą kursy pięknie wyremontowanego tramwaju typu 5N. Tramwaj będzie woził turystów i mieszkańców miasta od 24 czerwca w każdy wakacyjny weekend po trasie Saperów-Marymoncka. Panowie z zajezdni na ul. Browarnej tramwaj już przygotowali do tegorocznego sezonu.

Przypominamy o innych atrakcjach: w sobotę 24 czerwca w Bażantarni odbędą się zawody Nordic Walking o Puchar Polski; Browar w Elblągu zaprasza na Dzień Otwarty.

W niedziele 25 czerwca w godzinach 9.00 – 14.00 na Targowisku Miejskim ul. Płk Dąbka odbędzie się XXXX edycja konkursu o miano Najlepszego Kierowcy Regionu Elbląskiego.

Od godz. 10.00 do 14.00 elblążanie będą mogli w ramach Dni Otwartych GE Power sp. z o.o., zwiedzić Zakład Produkcji Turbin przy ul. Stoczniowej 2, i w Zakład Metalurgiczny (odlewnia) na ul. Dolnej 5.

Na ul. Stary Rynek od 12.00 do 15.00 będzie trwał Festiwal Wolnego Czasu czyli 18 Forum Inicjatyw Pozarządowych.

Od 13.00 do 16.00 odbędzie się na Bulwarze Zygmunta Augusta I Festiwal Sportów Wodnych.

Więcej o Dniach Elbląga: http://fakty.elblag.pl/dni-elblaga-2017-wiemy-kto-wystapi-i-jaki-jest-program-imprezy/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register