Edmund Szwed. Jak jest z Elblągiem, wszyscy wiemy, mówmy co zrobić, by było lepiej

Widząc, co się dzieje na elbląskich forach internetowych w czasie trwającej kampanii wyborczej, zwracam się do Was szanowni elblążanie z propozycją a może zacznijmy inaczej? – pisze Edmund Szwed, kandydat na radnego z KWW Razem dla Elbląga.

Zamiast użalać się i lamentować, jak jest źle z Elblągiem i kto jest temu winien. Z komentarzy przecież wiemy, kto jest temu winien. Wiemy też, że elblążanie mają już dość partyjnych prezydentów, jak też  upartyjnionych i od lat skłóconych w Radzie Miasta radnych.

Dlatego przedstawiciele bezpartyjnego KWW RAZEM dla ELBLĄGA proponują inaczej.  Spotkajmy się wszyscy, hejtujący i nie. Wszyscy kandydaci na prezydenta Elbląga i na radnych z wszystkich komitetów i w obecności  przedstawicieli elbląskich mediów i mieszkańców, porozmawiajmy rzeczowo o możliwych dla niego rozwiązaniach. Spotkajmy się  w jednej z sal naszego Ratusza Miejskiego przy Starym Rynku i patrząc sobie w twarz,  konstruktywnie porozmawiajmy o Elblągu i naszym życiu w nim. Może z tego wyniknie jakiś konkret, baaa …, być może  pojawią się mądre rozwiązania dla Miasta, bo inaczej ten styl  dalszego hejtowania, jest nie tylko stratą czasu ale też, jest dowodem na brak roztropności, szczególny u tych, którzy dziś aspirują do bycia prezydentem i  radnymi w nowej Radzie Miasta.

Hejterzy, jak mawia mój szlachetnego charakteru znajomy, to są osoby, które urodziły się  z aktu Miłości, lecz utraciły Ją  w swym dalszym życiu. Dziś nie kochają nie tylko innych ludzi, nie kochają nawet samych siebie. Jedynie co kochają, to kochają samoudrękę i dręczenie  innych. Przy tym dość często, potrafią świadczyć swe usługi za „judaszowskie srebrniki” na rzecz osób sobie podobnych a niekiedy nawet, na  rzecz  instytucji, którym podlegają.  No …  i tyle o ludziach „bez twarzy”  tzn. o hejterach  zwykł mawiać mój znajomy. 

Edmund Szwed, kandydat KWW Razem dla Elbląga

Parafrazując słowa Horodniczego z „Rewizora”, można jeszcze zapytać   hejterów, czy wy wiecie o kim na forach piszecie, bo w rzeczy samej o innych ludziach nie wiele wiecie lub nic nie wiecie a piszecie. Piszecie to, co wasz umysł wam dyktuje. Pisząc na miarę swego umysłu, wiecie,  lub nie wiecie, że o sobie samych piszecie ? Parafrazując dalej Gogola,  pytam raz jeszcze ! Hejterzy, czy wy wiecie o  kim piszecie?  O sobie samych te głupstwa piszecie !!!

Edmund Szwed
Kandydat na radnego z KWW Razem dla Elbląga

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register