Edmund Szwed. Na Modrzewinie-Północ powstanie pod wynajem osiedle domów plus energetycznych

Szanowni elblążanie, by w nieodległej przyszłości elblążanie mogli uniknąć katastroficznych skutków Dyrektyw Unijnych ETS i Fit for 55 oraz Dyrektywy Unijnej EPDB oświadczam, że  zostając  prezydentem zorganizuję Elbląg tak, by elblążan skutecznie uchronić przed tragicznymi wręcz skutkami Dyrektyw Unijnych.

Jak tragiczne mogą rodzić one skutki dla budżetów rodzinnych Polaków, to przekonaj się kliknij:

https://www.facebook.com/reel/914224933579054

Zostając prezydentem, uruchomię Gminny Program Gospodarczy, który będzie projektem pilotażowym, dzięki któremu elblążanie nie tylko unikną  ogromnych problemów ale przy tym  znajdzie zatrudnienie ok. 7 tysięcy pracowników niewykwalifikowanych z wynagrodzeniem 9 000 zł netto. Po jego uruchomieniu w Elblągu, będzie mógł być powielany we wszystkich gminach w Polsce.

Celem Gminnego Programu Gospodarczego, jest uruchomienie budownictwa modułowych domów plus energetycznych, które będą dostępne w formule wynajmu dla wszystkich elblążan.

Będą to domy o powierzchni 146,1 m² z dwoma garażami, pod wynajem w kwocie czynszu w wysokości 540 zł/mies. ( 500 + VAT 8 % ) i kosztami ich utrzymania ok. 100 zł/mies.

Wprowadzenie innowacyjnego Gminnego Programu Gospodarczego, pozwoli stworzyć nową dzielnicę mieszkaniową – Modrzewinę Północ wraz z towarzyszącą infrastrukturą w postaci kompleksu szkolnego, żłobków i przedszkoli osiedlowych. Będzie również szkoła podstawowa, kompleks ochrony zdrowia (przychodnia lekarska, pogotowie ratunkowe), kompleks usługowo-handlowy, kompleks kulturalno-oświatowy, posterunek policji i remiza strażacka, a także kompleks rekreacyjno-sportowy wkomponowany w zagospodarowanej przestrzeni zieleni.

Nowa dzielnica Elbląga z osiedlem domów plus energetycznych, stanie się atrakcją i dobrym przykładem dla innych polskich samorządów. W drugim etapie Elbląg stanie się bardzo często uczęszczaną stolicą makroregionu turystyki i biznesu. Elbląg, dzięki innowacyjnym swoim rozwiązaniom będzie uchodził za innowatora w skali kraju.

Oświadczam, że jestem gotów podjąć się zadania wprowadzenia w Elblągu takich zmian, na które Elbląg i jego mieszkańcy czekają od wielu lat. Będąc prezydent wprowadzę Elbląg na ścieżkę dynamicznego rozwoju gospodarczego, społecznego i kulturalnego.

Edmund Szwed

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register